Kuchenne rewolucje. Smutne wieści od właścicielki lokalu z Wrocławia
Wirtualna Polska

Smutne wieści od właścicielki restauracji po „Kuchennych rewolucjach”. Program Magdy Gessler ostatnio prześladuje pech

Kuchenne rewolucje, lokal z Wrocławia

Kuchenne rewolucje, lokal z Wrocławia

Kuchenne rewolucje nie przyniosły szczęścia lokalowi z Wrocławia. Na profilu facebookowym lokalu pojawił się informujący o wszystkim wpis.

Wirtualna Polska

Kuchenne rewolucje to program, który od pierwszego odcinka jest wielkim hitem. Przed telewizory przyciągnął masę widzów i tak jest do dzisiaj. Na antenie pojawia się od wielu lat, a jego fani chętnie zasiadają do kolejnych odcinków. W każdym z nich prowadząca, czyli Magda Gessler odwiedza jedną restaurację w kraju i dokonuje jej przemiany. Nie zawsze metamorfoza jest udana, a nawet te, które kończą się sukcesem, nie gwarantują lokalowi powodzenia…

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kuchenne rewolucje. Smutne wieści z Wrocławia

19 maja ubiegłego roku mogliśmy obejrzeć odcinek Kuchennych rewolucji, pokazujący przemianę restauracji American Dream we Wrocławiu. Od tego momentu lokal nazywał się Queens Street Bar, nawiązując tym samym do Queens, największej dzielnicy Nowego Jorku.

Niestety restauracja kończy swoją działalność. O wszystkim poinformowała na profilu facebookowym restauracji właścicielka.

Na wstępie chciałabym bardzo podziękować za te wspólne 10 lat. Dziękuję, za wszystkie opinie, ciepłe słowa. Było mi bardzo miło gościć Was wszystkich. Niestety, moja cudowna przygoda związana z tym miejscem dobiega końca. Ze względów osobistych, jak i zdrowotnych, nie mogę już prowadzić tego biznesu. Zostawiam miejsce kultowe na gastronomicznej mapie Wrocławia. Ten lokal potrzebuje nowych pomysłów i nowej energii. Chciałabym bardzo podziękować za te wspólne 10 lat. Dziękuję, za wszystkie opinie, ciepłe słowa – napisała w poniedziałek.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

To niejedyna restauracja po udanych Kuchennych Rewolucjach, która zamyka swoje podwoje.

W listopadzie 2022 roku z mapy Chrzanowa zniknął popularny lokal o nazwie Utarte. Swoją działalność zakończyła także słynna syryjska restauracja Aramia w Szczecinie. Kolejny przykład to Ryba z Ikrą, która co prawda pomyślnie „przeszła” Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler, jednak ceny energii okazały się nie do przeskoczenia – wymienia kilka z lokali portal O2.pl.

Okazuje się, że nie tylko pandemia była mordercza dla właścicieli lokali gastronomicznych, ale i galopująca inflacja spowodowała, że wielu z nich jest zmuszona zamknąć biznes.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kuchenne rewolucje - Queens Street Bar

Kuchenne rewolucje - Queens Street Bar

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Szczecińska Aramia nadal istnieje! Zmieniła się jedynie lokalizacja restauracji. Aramia obecnie posiada dwa lokale w stolicy województwa zachodniopomorskiego.

 • Gość pisze:

  Należałoby podziękować Gerlerowej. Opatrzyła się i jest chamska

 • Gośćjoanna pisze:

  Tytuł wprowadza w błąd. Ceny energii, pracy, produktów i ubożejący klienci są tu przede wszystkim winni. Nie program czy Geslerowa. To się dzieje w całym kraju padają małe sklepy, punkty gastronomiczne, restauratorzy, rzemieślnicy, fabryki. Koszmar.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Anna pisze:

  Ne rozumiem, co wspólnego mają Kuchenne Rewolucje do oświadczenia właścicielki, że „Niestety, moja cudowna przygoda związana z tym miejscem dobiega końca. Ze względów osobistych, jak i zdrowotnych, nie mogę już prowadzić tego biznesu”. Formułujecie błędne wnioski, wprowadzacie czytelników w błąd.

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×