Magda Gessler przeżyła chwile grozy w „Kuchennych rewolucjach”. Policja, straż pożarna, a po wszystkim rzucanie talerzami! Nie o takim początku sezonu marzyła

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler wystraszyła się nie na żarty! Pierwszy odcinek Kuchennych rewolucji zakłócił groźny incydent. Co się wydarzyło? 

Magda Gessler to najbardziej znana restauratorka w kraju. Od wielu lat prowadzi show Kuchenne rewolucje, w ramach którego odwiedza różne lokalne gastronomiczne i pomaga stawać na nogi ich właścicielom. Uratowała w ten sposób dziesiątki restauracji. 1 września wyemitowano pierwszy odcinek nowego, dwudziestego piątego sezonu show.

Ja wiem, że będzie świetny. Ale jak będzie świetny, to nie będzie ostatni. Chyba, że się świat skończy. Ja się nad niczym nie zastanawiam, ponieważ życie podpowiada kolejne pomysły. Jak otwieram restaurację, to dopiero wiem, jaka to jest restauracja. 10 minut przed wjazdem do restauracji znamy adres – Magda reklamowała nowy sezon w niedawnej rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Zdradziła też, że bardzo poważnie podchodzi do „rewolucji”, a z niektórymi z poznanych restauratorów do dziś utrzymuje dobry, stały kontakt.

To są szczególne osoby. Wydaje mi się, że bardzo wiele osób przeżywa ten moment, jako moment mocnej i głębokiej psychoterapii, mocnego coachingu, o którym czasami wolą nie myśleć, że ich sukces jest moją zasługą, dlatego, że to na pewno nie były łatwe momenty w ich życiu. Ale są tacy, z którymi mam bardzo miły, fantastyczny kontakt po dzień dzisiejszy. Można powiedzieć, że tych restauracji, z którymi mam stały kontakt jest jakieś 10 proc.

Nasza rozmówczyni nie chciała psuć widzom frajdy z oglądania nowego sezonu i nie wyjawiła, że w pierwszym odcinku doszło do mrożącej krew w żyłach sytuacji!

Magda Gessler przeżyła chwile grozy w Kuchennych rewolucjach

Magda gościła w nim w Czechowicach-Dziedzicach, a konkretnie w restauracji Irlandia, która – wbrew nazwie – serwuje kuchnię włoską. Restauratorka zdecydowała o tym, aby zmienić profil lokalu i przemianowała go na Tavola Calda Siciliana. Jednocześnie zmieniono wystrój na bardziej włoski, a menu na typowo sycylijskie, co ma przyciągnąć klientów.

Kulminacyjnym momentem programu była kolacja, podczas której przygotowano dania z nowego menu. Wydarzenie poprzedziła dramatyczna scena. W lokalu zjawiła się policja i straż pożarna. Funkcjonariusze przeprowadzili ewakuację lokalu, ponieważ ktoś zadzwonił pod 112 i zgłosił, że w budynku jest bomba. Alarm okazał się głupim żartem.

Równie „bombowy” był finał odcinka. Po kilku tygodniach restauratorka wróciła do lokalu i ostro się wkurzyła. Nie obeszło się bez rzucenia naczyniem po tym, gdy zauważyła, że nie do końca uwzględniono jej rady. Poddenerwowana grzmiała:

Mieliście to wszystko w małym palcu. (…) Mało się przejmujecie tym, że ludzie mają smak i ja chcę polecać tę knajpę, a w tej chwili mam duże wątpliwości, czy ją polecić.

Na koniec zaznaczyła jednak, że daje właścicielowi kredyt zaufania.

Oglądaliście ten odcinek Kuchennych rewolucji?


scena z: Magda Gessler, fot. AKPA

scena z: Magda Gessler, fot. AKPA

Magda Gessler. Jesienna ramówka TVN 2022

Magda Gessler. Jesienna ramówka TVN 2022

Magda Gessler i Lara Gessler

Magda Gessler i Lara Gessler

Komentarze