Restauracja wydała oświadczenie w sprawie „Kuchennych Rewolucji”. „Uważałam, że Magda pomoże mi postawić to miejsce na nogi”. Nie zabrakło rozczarowania

Kuchenne Rewolucje

Kuchenne Rewolucje

Kuchenne Rewolucje to program, który od ponad dekady podbija serca widzów. Gospodyni show, czyli Magda Gessler stara się pomóc upadającym restauracjom. Bohaterowie ostatniego odcinka opowiedzieli i kulisach. 

Magda Gessler to jeden z największych autorytetów kulinarnych w kraju. Restauratorka od ponad dekady przemierza kraj i pomaga upadającym lokalom podnieść się z kryzysu. Wszystko to na antenie mogą oglądać widzowie programu Kuchenne rewolucje. Gwiazda na swoim koncie ma już wiele uratowanych biznesów. Na samym początku wkracza ona do potrzebującej pomocy knajpy i rozprawia się z menu, nie szczędząc przy tym czasami przykrych słów. Sprawdza też czystość, co wiele firm bardzo lekceważy.

Wielokrotnie okazało się również, że problem nie tkwi w samym jedzeniu, a w konfliktach pomiędzy właścicielami, lub załogą. Niektóre restauracje były bardzo źle zarządzane, co było powodem ich finansowych kryzysów, a wielu nieomal nie doprowadziło do upadku. Magdzie już kilka razy w ostatniej chwili udało się podźwignąć bohaterów formatu z poważnych kłopotów.

Jak wygląda współpraca z Magdą Gessler? Restauracja zdradza szczegóły

Magda Gessler przez ponad 10 lat programu odwiedziła mnóstwo osób. W ostatnim odcinku pojawiła się w Cafe Orient X-press w Grodzisku Mazowieckim. Właścicielka tego miejsca – Kasia, przejęła lokal 3 lata temu. Niestety nie wszystko szło tak, jak sobie to wymarzyła. Na samym początku było to jedynie kawiarnia, a później pojawiło się też menu, w którym można było znaleźć domowe obiady i pizze. Niestety miejsce zaczęło przynosić straty, a właścicielka zaczęła się zadłużać. O wsparcie postanowiła poprosić Magdę Gessler. Dodatkowym problemem był małżeński kryzys i to, że mąż Kasi nie chciał zaangażować się w biznes i doradzał sprzedaż.

Magda oczywiście pojawiła się na miejscu i zaczęła zmieniać, to co jej zdaniem zostało zepsute, a przede wszystkim naprawiać relacje międzyludzkie. Pani Kasia jeszcze przed tym, jak odcinek z jej udziałem pojawił się na antenie, wydała oświadczenie w mediach społecznościowych, gdzie poinformowała, jak przebiegały rewolucje w jej lokalu. Przyznała, że nie było łatwo i przed nią jeszcze długa droga. Teraz lokal nosi nazwę Pełen Rondel.

Tak, braliśmy udział w programie Kuchenne rewolucję, tak była u nas Magda Gessler, tak było to trudne doświadczenie! Trudne i potrzebne by ratować finansowo moje kochane miejsce, by wreszcie wyjść z problemów zadłużenia.
Wielu z Was wie jaka jest sytuacja dawnego Orientu i wiecie też doskonale jak wiele to miejsce i ta praca dla mnie znaczy.
Zdecydowałam się na ten krok ponieważ uważałam, że już nic więcej sama nie wymyślę. Uważałam, że Magda Gessler pomoże mi postawić to miejsce na nogi. Tymczasem to nie jest tak jak większości się wydaje… To nie działa w ten sposób, że po rewolucjach wszystko jest idealne i działa bez, zarzutów.
Dostaliśmy nazwę i zarys pomysłu, teraz to budujemy i jeszcze to potrwa bo robimy to dla Was.

Kochani… Ci którzy nas znacie z Grodziska❤ lub poznaliście z programu. Tak, braliśmy udział w programie Kuchenne…

Posted by Pełen Rondel on Sunday, November 7, 2021

Pomimo tego, że restauratorka dała bohaterom programu gotową receptę na sukces i zarys, na który mają budować to miejsce to przed nimi jeszcze długa droga do całkowitego sukcesu. Miejmy nadzieję, że się uda.


256315932_2949662921963369_3572959295575803977_nMagda Gessler w restauracji

Magda Gessler w restauracji

Magda Gessler w Piekarach Śląskich

Magda Gessler w Piekarach Śląskich

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×