Wirtualna Polska

To nie Magda Gessler miała prowadzić „Kuchenne rewolucje”. TVN stawiał na… gwiazdę kina. Po latach ujawniono nazwisko

To nie Magda Gessler miała prowadzić „Kuchenne rewolucje”. TVN stawiał na… gwiazdę kina. Po latach ujawniono nazwisko

Magda Gessler – Kuchenne Rewolucje

Kuchenne rewolucje to format, który jednoznacznie kojarzy się z Magdą Gessler. Gwiazda o posadę w show rywalizowała ze znanym aktorem. Nie zgadniecie, kogo wygryzła.

Wirtualna Polska

Kuchenne rewolucje to program, który od pierwszego odcinka jest wielkim hitem. Przed telewizory przyciągnął masę widzów i tak jest do dnia dzisiejszego. Na antenie pojawia się od ponad dekady, a jego fani chętnie zasiadają do kolejnych odcinków. W każdym z nich prowadząca, czyli Magda Gessler odwiedza jedną restaurację w kraju i dokonuje jej przemiany.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wcześniej do show zgłaszają się sami właściciele, który pogubili się w prowadzeniu biznesu. W większości przypadków chodzi o niesmaczną kuchnię, zły wystrój, ale przede wszystkim o panujące tam relacje, które często pozostawiają wiele do życzenia.

Gospodyni  dała się poznać, nie tylko jako osoba z dobrym smakiem, świetna dekoratorka wnętrz, ale nierzadko także psycholog, który potrafi naprawić trudności, jakie pojawiają się na drodze właścicieli upadających lokali, a także ich pracowników. Okazuje się, że program mógł poprowadzić ktoś inny.

Kuchenne rewolucje: kto mógł poprowadzić program zamiast Magdy Gessler?

Magda Gessler jest właścicielka kilku doskonale prosperujących lokali, ale zdecydowanie największą sławę ma restauracja U Fukiera, którą prowadzi w Warszawie. Serwuje tam przysmaki, po które ustawiają się długie kolejki. Uwielbia polską kuchnię i często prosi uczestników Kuchennych rewolucji o podanie do degustacji: rosołu, schabowego, pierogów, czy placków ziemniaczanych, by ocenić ich umiejętności.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gospodyni show dała się poznać, jako osoba z ogromną charyzmą, obok której nie da się przejść obojętnie. Przyzwyczaiła widzów do tego, że zawsze mówi to co myśli i nie owija w bawełnę. Wydaje się być idealnym odzwierciedleniem Gordona Ramsaya, który jest gospodarzem oryginalnej wersji tego formatu.

Okazuje się jednak, że Gessler o posadę w programie rywalizowała ze znanym aktorem. Sama gwiazda kilka lat temu w jednym z wywiadów potwierdziła to, ale nie wyjawiła nazwiska przeciwnika, ponieważ uznała, że mogłoby to być dla niego zbyt upokarzające.

Super Express dowiedział się jednak, że włodarze TVN zastanawiali się pomiędzy obecną prowadzącą a Piotrem Adamczykiem. Wiadomo, że tych dwoje przeżyło dwie dekady temu płomienny romans. Chociaż nie potwierdzili tego wprost, to Magda opisała związek z tajemniczym ukochanym w swojej biografii.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Oboje znajdowaliśmy się akurat w takim momencie życia, że bardzo potrzebowaliśmy miłości. Nasz romans wywołał sensację, a dobrym miernikiem jej skali było niewyobrażalne zainteresowanie mediów. (…) Na szczęście dzięki gaży za ów nowy, niezwykle kasowy film mógł pozwolić sobie na kupno małego mieszkania niedaleko Starego Miasta. Mieliśmy stamtąd kilometr do Fukiera, mieszkania Aktora i teatru, w którym wtedy grał. Zapewniało nam to względną dyskrecję i kosztowało mniej czasu, stresu i zdrowia – można przeczytać w książce Magdy Gessler.

Trzeba przyznać, że tabloid doszedł do ciekawych ustaleń. Myślicie, że Piotr Adamczyk byłby dobrym kandydatem na stanowisko gospodarza tego formatu? My chyba nie wyobrażamy siebie Kuchennych rewolucji bez Magdy Gessler.

Wirtualna Polska

Magda Gessler

Magda Gessler

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Piotr Adamczyk, Telekamery 2013

Piotr Adamczyk, Telekamery 2013

Magda Gessler

Magda Gessler

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość Zibi pisze:

  Adamczyk się wstydzi,bo jest głupi ,nie trzeba kłócić się z byłymi ,z wszystkimi można żyć w super zgodzie i przyjaźni ,a ten beł ma inaczej

 • Gość realista pisze:

  Ważko vel Modliszko. Wszystko można zarzucić każdemu, ale nie Magdzie Gesler taniej biżuterii, peruki czy ubrań. Rozumiem, że jesteś modnisią co najwyżej z sieciówek, więc nie bardzo znasz się na luksusowych przedmiotach, a peruki nosiło sie za Gierka. Teraz są doczepki. Każda kreacja jest projektowana specjalnie dla niej.

 • Gośćanka pisze:

  PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Normalny człowiek tak po chamsku się nie zachowuje.

 • Gość Ważka pisze:

  Nie obchodzą mnie romanse tych Kozidraków, Rodowicz, Gessleroów i innych starych, grubych bab. Chciałabym aby ten program prowadziła osoba kompetentna, kulturalna i wyglądająca jak kucharka. A tu mamy osobę wulgarną, z pazurami jak jastrząb, obwieszają tanimi świecidełkami, w zlamczonej peruce i ubrana w przeszperach. Sanepid do restaurauracji NAYYCHMIAST A GESSLER NA EMERYTURĘ.

  • Gość pisze:

   Też kiedyś będziesz stara/y i gruba/y.
   To bardzo nieładnie tak mówić o drugiej osobie…

  • Marcelinka pisze:

   Tak ma pani racje w 100% na emeryture a nie do kuchni tak jak to ktos piwiedzial bufetowa do domu

 • Gość pisze:

  Nigdy tego nie zrozumiem: jeśli posmaku chcą napisać o butach Lewandowskiej lokach Gessler czy pociechach Ronaldo zawsze zaczynają niemal od dnia narodzin tej osoby opisując Ciotki wujkow i „matke ktora ciężko pracowała ba dom” i gwiazda musiała wspierać ja pracując od najmłodszych lat a potem na końcu wreszcie dowiadujemy się ze gwiazda przez której biografię właśnie przrczolgal się pismak z plotka pudełka jastrzębia czy innej spółki węglowej..zmienila kolor włosów albo obcięła paznokcie! Co z Wami jest?

 • Gość pisze:

  Ano gwiazda 😍

 • Mietekoryt pisze:

  Gwiazda?!?! Podoję zaraz w nogawy i dostanę wylewu do zlewu.

  • GośćFelicja pisze:

   Miet ,ja podojona jestem zawsze jak czytam obraźliwe wypociny na tych portalach ,masz rację w 109%

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×