Szukaj

Magda Gessler przyjechała na plan „Kuchennych rewolucji” i przeżyła szok. Co ci ludzie tam robili?

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler cały czas pracuje nad kolejnymi odcinkami programu Kuchenne Rewolucje. Gwiazda, przyjeżdżając do kolejnego lokalu, przeżyła wielki szok. Nie spodziewała się tego co zastała na miejscu. 

Magda Gessler to niezaprzeczalny autorytet kulinarny w naszym kraju. Gwiazda prowadzi kilka luksusowych restauracji, a od 10 lat jest królową polskiej telewizji. Jej program Kuchenne Rewolucje widzowie pokochali już od pierwszego odcinka. Motto, którym się kieruje, to: „ma być smacznie jak u mamy”Cała Polska czerpie garściami z jej rad i kulinarnych trików.

Niezwykle ciężki dla kucharki była czas kwarantanny spowodowanej pandemią Koronawirusa. Gwiazda kilka tygodni spędziła zupełnie sama w swoim domu pod Warszawą. Izolacja bardzo odbiła się na jej samopoczuciu. Chociaż kucharka uwielbia gotować i biesiadować, to dobrze czuje się jedynie, gdy wokół niej są goście. W tym trudnym czasie brakowało jej zwłaszcza dzieci, a przede wszystkim córki Lary, która niebawem urodzi swoje pierwsze dziecko. Magda przez ostatnie kilka tygodni zdecydowanie schudła, co było widać na zdjęciach, jakie publikuje na Instagramie. Prowadząca Kuchenne Rewolucje może już odetchnąć z ulgą. Lato spędziła nie tylko w towarzystwie swoich ukochanych dzieci, ale także szykując się do kolejnej edycji swojego programu.

Magda Gessler przeżyła szok na planie Kuchennych Rewolucji

Magda Gessler przed telewizorami potrafi zgromadzić prawdziwe tłumy. Kuchenne Rewolucje stały się wielkim hitem TVN-u, a po pomoc w ratowaniu upadającego biznesu ciągle zgłaszają się nowe osoby. Szefowa kuchni już nie jedną restaurację uchroniła od prawdziwej katastrofy i upadku. Zmienia ona nie tylko wystrój miejsca i menu, ale także stara się naprawić osobiste problemy ich właścicieli. Jadąc na nagranie do kolejnego miejsca, nie spodziewała się tego, co tam zastanie.

Tak było dziś – takim komentarzem opatrzyła wideo z planu.

Na sławną restauratorkę przed lokalem czekały tłumy fanów. Mimo że był już wieczór, nie odstraszyło to sympatyków Magdy, którzy chcieli na żywo zobaczyć swoją idolkę. Gwiazda machała do zgromadzonych osób i wysyłała im uśmiechy.

Jesteśmy bardzo ciekawi tego odcinka, zwłaszcza że zgodnie z zasadami programu – wizyta Magdy powinna odbywać się bez uprzedniego informowania lokalnych mediów czy osób trzecich, które mogłyby utrudnić prace nad rewolucją.

View this post on Instagram

Taaak było dzis

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on


Magda Gessler tłumy na planie Kuchennych Rewolucji

Magda Gessler tłumy na planie Kuchennych Rewolucji

Magda Gessler tłumy na planie Kuchennych Rewolucji

Magda Gessler tłumy na planie Kuchennych Rewolucji

Magda Gessler tłumy na planie Kuchennych Rewolucji

Magda Gessler tłumy na planie Kuchennych Rewolucji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×