Sandra Kubicka ujawniła podstęp marki kosmetycznej i się zaczęło. Długo nie czekała na list od prawnika

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka złamała prawo. Nie wiedziała, że krytykując dany produkt, nie może ujawniać jego nazwy. Na list z kancelarii prawnej nie musiała długo czekać. 

Sandra Kubicka jako nastolatka mieszkała w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam stawiała swoje pierwsze kroki ku karierze w modelingu. Pojawiła się na rozkładówce Playboya, a także była wymieniona w rankingu 100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki według magazynu Maxim. Po rozstaniu ze swoim ówczesnym partnerem postanowiła wrócić do Polski. Gwiazda wkrótce później związała się z Baronem, z którym zdaje się, że jest bardzo szczęśliwa.

26-latka jakiś czas temu poinformowała, że zakończyła swoją karierę modelki. Obecnie skupia się na swoim życiu prywatnym. Właśnie wyznała, że niedawno otrzymała list z kancelarii prawnej. Co się stało?

Sandra Kubicka krytykuje działanie pewnego produktu

Sandra Kubicka prężnie rozwija swoje social media. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 630 tysięcy osób. To tam dzieli się z obserwatorami częścią swojego życia. Tym razem gwiazda nie mogła się powstrzymać i postanowiła przestrzec przed nieuczciwością pewnej firmy:

Muszę Wam to powiedzieć, dla waszej uwagi, tylko i wyłącznie, abyście nie dały się nabrać – rozpoczęła.

Nim jednak przeszła do sedna poinformowała, że nie zdradzi nazwy tej firmy, ponieważ już w przeszłości jej się za to oberwało:

Nagrałam reklamę telewizyjną, ale jej nie wrzucę, bo już się nauczyłam. Później dostaję list z kancelarii, że nie wolno robić antyreklamy, ani używać nazw firm i nazwisk. Nauczyłam się na błędach – ja i moja wielka, niewyparzona gęba.

Po chwili kontynuowała swoją wypowiedź. Opisała, jakiego produktu dotyczyła reklama i zwróciła uwagę na pewien zabieg marketingowy:

Leciała reklama z suplementami na włosy. Reklama wyglądała tak, że laska czesała swoje włosy i mówiła: „o Jezus widać, że stosujesz… bo nie masz, ani jednego prawie” i słowo PRAWIE, którego większość by nie zauważyła, ale właśnie przez słowo PRAWIE, później mogą mówić, że „przecież nie powiedzieliśmy, że to działa w stu procentach, bo przecież powiedzieliśmy prawie”. I laska mówi, że tam na tej szczotce nie ma prawie ani jednego włosa.

Przy okazji poinformowała, że gubienie włosów jest zjawiskiem naturalnym:

Wiecie, że normalny zdrowy człowiek, traci codziennie pomiędzy 50 do 100 włosów? I to jest okej. To jest nasz organizm, który się złuszcza. Więc nie dawajcie się nabrać.

Jesteście wdzięczni za ostrzeżenie?


Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×