Szukaj

Kuba Wojewódzki został podwójnym ojcem. Fani twierdzą, że to dzieci Anny Muchy

Kuba Wojewódzki jest ostatnio bardzo aktywny na swoim Instagramie. Reklamuje różne produkty, pokazał jak mieszka, komentował plotki o powrocie do Anny Muchy. Zobaczcie, co tym razem opublikował Król TVN-u.
Kuba Wojewódzki - pozuje z dziećmi

Kuba Wojewódzki - pozuje z dziećmi

Kuba Wojewódzki prowadzi jeden z popularniejszych programów w telewizji, zyskał nawet miano Króla TVN-u. Jego autorski talk-show cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród widzów, a także wśród gwiazd, które bardzo chętnie przyjmują jego zaproszenie. Niedawno zrobił się tez bardzo aktywny na swoim Instagramie. Reklamuje produkty, wstawia zdjęcia, komentuje plotki.

Zobacz: Kuba Wojewódzki pokazał swoją kuchnię nieskażoną gotowaniem. A w niej… naczynia dotknięte zębem czasu

Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie z dziećmi. Szykuje się do roli taty?

Ostatnio na swój profil wstawił zdjęcie, na którym zapozował z dziećmi. Jak znamy Wojewódzkiego, to chodziło o podsycenie spekulacji, na temat jego ponownego romansu z Anną Muchą.

Przy okazji kolejnego reklamowego wpisu postanowił pochwalić się na Instagramie, że… „został ojcem” i to podwójnym. Na fotografii widać Wojewódzkiego, jak zaczytany dziennikarz siedzi przy kawie w towarzystwie równie zaczytanych dzieci, których twarzy oczywiście nie ma widać.

Od momentu, w którym nagle zostałem podwójnym ojcem moje życie nabrało przyspieszenia…Tankujemy – napisał Kuba.

Fani zaczęli spekulować, kto to taki popija sobie poranną kawę z Wojewódzkim. Nie trzeba było długo czekać, żeby pojawiły się komentarze, w których internauci twierdzą, że to są z pewnością dzieci Anny Muchy.

  • Czyżby dzieciaki Anny Muchy?
  • Dzieci Muszki? – dopytują zaciekawieni fani.

Wojewódzki postanowił nie ułatwiać internautom śledztwa i na żaden z komentarzy nie odpowiedział.

Zobacz: Barwna przeszłość Klaudii El Dursi. Co ją łączyło z Kubą Wojewódzkim? Do sieci wyciekły ich stare zdjęcia

Internauci, mimo braku odzewu ze strony dziennikarza, drążyli temat i doszli do wniosku, że jednak to nie mogą być dzieci Muchy, bo ona ma córkę i syna. Po analizie zdjęcia i ubrań znajdujących się na nim towarzyszy Wojewódzkiego, obserwujący doszli do wniosku, że na fotografii są dwie dziewczynki, uczesane w kucyki.

A czy Kuba Wojewódzki nadaje się na ojca? Jego wpis okazał się raczej niezgrabny, więc trudno oceniać, czy rozbudził się w nim instynkt tacierzyński.

Zobacz: Anna Mucha przyłapana na stacji benzynowej w Bentleyu Kuby Wojewódzkiego. Te zdjęcia nie uciszą plotek o ich romansie


Kuba Wojewódzki z dziećmi

Kuba Wojewódzki z dziećmi

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki pokazał nową dziewczynę

Kuba Wojewódzki pokazał nową dziewczynę

×