Szukaj

Kuba Wojewódzki został podwójnym ojcem. Fani twierdzą, że to dzieci Anny Muchy

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki jest ostatnio bardzo aktywny na swoim Instagramie. Reklamuje różne produkty, pokazał jak mieszka, komentował plotki o powrocie do Anny Muchy. Zobaczcie, co tym razem opublikował Król TVN-u.

Kuba Wojewódzki prowadzi jeden z popularniejszych programów w telewizji, zyskał nawet miano Króla TVN-u. Jego autorski talk-show cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród widzów, a także wśród gwiazd, które bardzo chętnie przyjmują jego zaproszenie. Niedawno zrobił się tez bardzo aktywny na swoim Instagramie. Reklamuje produkty, wstawia zdjęcia, komentuje plotki.

Zobacz: Kuba Wojewódzki pokazał swoją kuchnię nieskażoną gotowaniem. A w niej… naczynia dotknięte zębem czasu

Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie z dziećmi. Szykuje się do roli taty?

Ostatnio na swój profil wstawił zdjęcie, na którym zapozował z dziećmi. Jak znamy Wojewódzkiego, to chodziło o podsycenie spekulacji, na temat jego ponownego romansu z Anną Muchą.

Przy okazji kolejnego reklamowego wpisu postanowił pochwalić się na Instagramie, że… „został ojcem” i to podwójnym. Na fotografii widać Wojewódzkiego, jak zaczytany dziennikarz siedzi przy kawie w towarzystwie równie zaczytanych dzieci, których twarzy oczywiście nie ma widać.

Od momentu, w którym nagle zostałem podwójnym ojcem moje życie nabrało przyspieszenia…Tankujemy – napisał Kuba.

Fani zaczęli spekulować, kto to taki popija sobie poranną kawę z Wojewódzkim. Nie trzeba było długo czekać, żeby pojawiły się komentarze, w których internauci twierdzą, że to są z pewnością dzieci Anny Muchy.

  • Czyżby dzieciaki Anny Muchy?
  • Dzieci Muszki? – dopytują zaciekawieni fani.

Wojewódzki postanowił nie ułatwiać internautom śledztwa i na żaden z komentarzy nie odpowiedział.

Zobacz: Barwna przeszłość Klaudii El Dursi. Co ją łączyło z Kubą Wojewódzkim? Do sieci wyciekły ich stare zdjęcia

Internauci, mimo braku odzewu ze strony dziennikarza, drążyli temat i doszli do wniosku, że jednak to nie mogą być dzieci Muchy, bo ona ma córkę i syna. Po analizie zdjęcia i ubrań znajdujących się na nim towarzyszy Wojewódzkiego, obserwujący doszli do wniosku, że na fotografii są dwie dziewczynki, uczesane w kucyki.

A czy Kuba Wojewódzki nadaje się na ojca? Jego wpis okazał się raczej niezgrabny, więc trudno oceniać, czy rozbudził się w nim instynkt tacierzyński.

Zobacz: Anna Mucha przyłapana na stacji benzynowej w Bentleyu Kuby Wojewódzkiego. Te zdjęcia nie uciszą plotek o ich romansie


Kuba Wojewódzki z dziećmi

Kuba Wojewódzki z dziećmi

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki pokazał nową dziewczynę

Kuba Wojewódzki pokazał nową dziewczynę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×