Kuba Wojewódzki narobił szumu informacją o odejściu z TVN, a teraz się tłumaczy. Wiadomo, co chciał udowodnić

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki poinformował wczoraj o końcu swojego talk-show i po 20 latach pożegnał się z widzami stacji TVN. Dziennikarz dzisiaj postanowił odnieść się do kontrowersyjnego wpisu w social mediach. 

Kuba Wojewódzki w ostatnich dniach wywołał sporo zamieszania. Dziennikarz z okazji 20-lecia talk-show, którego jest gospodarzem, został zaproszony do Dzień Dobry TVN. Tam nie poskąpił gorzkich słów nie tylko pod adresem śniadaniówki, ale także innych prezenterów stacji.

Wprowadził w zakłopotanie Annę Kalczyńską, która próbowała zmienić temat, lecz zdążył on wypowiedzieć się między innymi o Małgosi Rozenek, z którą od lat jest w konflikcie.

Dla mnie Małgosia Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w „Truman Show”, bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci – powiedział na antenie.

Po tym incydencie showman — według doniesień portalu Pudelek — miał trafić natychmiast na dywanik do Edwarda Miszczaka. Echa jego słów jeszcze długo były komentowane przez kolegów ze stacji.

Kuba Wojewódzki ostatecznie dementuje informacje o odejściu w TVN

Kuba wczoraj nieoczekiwanie poinformował na Instagramie, że jego program dobiegł końca.

Dziennikarz opublikował czarno-białe zdjęcie na tle logo stacji i wydał oświadczenie, w którym pożegnał się z widzami. Jego słowa wywołały ogromne zamieszanie i niedowierzanie fanów, którzy nie mogli się pogodzić z tym, co przeczytali.

W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż. Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych.

W sieci dosłownie zawrzało, a niemal wszystkie portale zaczęły informować o końcu programu i cytować słowa Króla stacji TVN — jak zwykło się go nazywać. Sytuację po kilku godzinach uspokoił dyrektor programowy TVN, który oznajmił, że to jedynie prowokacja Kuby.

To jakaś totalna głupota. O tej porze wkładamy, a nie zdejmujemy. To są słynne prowokacje Kuby – skomentował Miszczak dla press.pl.

Teraz sam Kuba postanowił uspokoić swoich fanów. Zapowiedział kolejny premierowy odcinek, w którym będzie gościł Dorotę Szelągowską i Lil Masti. Odniósł się też do swojej wczorajszej prowokacji i artykułów o końcu talk-show, które błyskawicznie obiegły media.

Dziennikarstwo to poszukiwanie informacji a nie bezmyślne przepisywanie ich z Instagrama.
Dziennikarstwo to weryfikacja źródeł a nie bezrefleksyjne kopiuj wklej.
Dziennikarstwo to zasada należytej staranności a nie tandetne odpieprzanie chałury.
Każdy narcystyczny, przerażony utratą atencji, zdesperowany celebryta używa was jak mało lotnego rzecznika prasowego. Zapewnicie im rozrywkę swoim brakiem odwagi, niezależności i krytycyzmu. Czy z takimi ideałami szliście do tego zawodu…?
I o tym był wczorajszy wpis.

Trzeba przyznać, że Kuba jak nikt potrafi utrzeć wszystkim nosa i wzbudzić wokół siebie ogromne zamieszanie. Król TVN-u nadal jest w doskonałej formie. A fani odetchnęli z ulgą, że zobaczą go na antenie w kolejny wtorek.


Kuba Wojewódzki, Dorota Szelągowska i Lil Masti

Kuba Wojewódzki, Dorota Szelągowska i Lil Masti

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Paweł Kukiz w programie Kuby Wojewódzkiego

Paweł Kukiz w programie Kuby Wojewódzkiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×