Szukaj

Kuba Wojewódzki w eleganckim garniturze i z partnerką w białej sukni. Zszokowani internauci gratulują ślubu

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki wie jak poruszyć internet. Wystarczyło, że opublikował zdjęcie, które wygląda jak kadr ze ślubu, a już posypały się gratulacje od zszokowanych fanów.

Od kilku miesięcy Kuba Wojewódzki cały czas bardzo umiejętnie, w swoim stylu, podgrzewał plotki na temat nowego związku. Już podczas wiosennej kwarantanny zaczął publikować zdjęcia, na których pojawiała się tajemnicza kobieta. A to pokazał kawałek nogi, a to stopę. Wiele osób obstawiało, że ponownie związał się z Anną Muchą, nawet internauci dostrzegali szczegóły, które powodowały, że gratulowali powrotu do dawnej miłości. Był to jednak fałszywy trop i pod koniec roku dziennikarz pokazał zdjęcie z wodziankąAngeliką Wachowską. Tym samym uciął dalsze spekulacje.

Wojewódzki jest jedną z tych gwiazd, które nie obchodzą Bożego Narodzenia, więc zapakował walizki i udał się na tropikalne wakacje. Kadrami z plaży i innych przyjemnych miejsc chętnie dzielił się w social mediach. Jednak posty z ujęciami z urlopu przeplatał z fotkami z kraju. Wstawił też taką, która wprawiła fanów w osłupienie. Kuba wziął ślub?

Czy Kuba Wojewódzki wziął ślub?

Kiedy na profilu samozwańczego Króla TVN-u pojawiła się fotografia, na której Wojewódzki pozuje ubrany w elegancki garnitur, a obok niego widzimy partnerkę w białej sukni, jego fani byli w niezłym szoku, zwłaszcza że fotkę opatrzył cytatem z klasyka i napisał:

… and nothing else matters…

Prawda, że romantycznie? Tym bardziej internauci skołowani myśleli, że może ich idol coś stara się im przekazać. Czyżby Wojewódzki, ten sam, który był w kilku dłuższych związkach, ale nigdy nie poważał instytucji małżeństwa, wreszcie wziął ślub?

 • Gratulować?
 • Że ślub?!
 • W końcu ślub!

Inni zastanawiali się, jaki haczyk zawiera post. Spekulowali, że być może to nowa ramówka TVN. Wtedy sam zainteresowany postanowił skomentować zaistniałą sytuację i napisał żarlobliwie:

Tak. Hotel Paradise.

Jeszcze nie tym razem ślub, ale znając Wojewódzkiego, wszystko się może wydarzyć, a on z pewnością znajdzie jakiś nietuzinkowy sposób, żeby fanom przekazać informacje na temat nowości w swoim życiu.


Kuba Wojewódzki na zdjęciu z partnerką w białej sukni

Kuba Wojewódzki na zdjęciu z partnerką w białej sukni

Kuba Wojewódzki i Magda Gessler na kolacji w maybachu

Kuba Wojewódzki i Magda Gessler na kolacji w maybachu

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Już troszkę bardzo nudne jest to „usilne szukanie” partnerki KW. Zamiast komentować każde dziwne zdjęcie, które wrzuci albo domniemywać że to ta albo ta.. Poczekajcie w ciszy. Albo sam coś powie na ten temat konkretnie albo nigdy nikogo nie bedzie.

 • Gośćbbbb pisze:

  Wygląda jak dziadek z wnuczką, w sukience komunijnej.

 • Babcia Jola... pisze:

  on po prostu robi sobie jaja – nie można go traktować poważnie! Lubię takich wariatów!

 • Gość Dj Janiu pisze:

  Wojewódzki w tym garniturze wygląda jak Charlie Chaplin

 • Gośćmmmm pisze:

  Kuba + Magda….. najlepiej do siebie pasują…. mentalnie i wiekiem, dziad z babą, żaba z ropuchą…. drugiej takiej pary ze świecą nie znajdziesz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×