Kuba Wojewódzki otwiera markę odzieżową: „Będzie drogo i pedalsko”. Komentuje Qczaj

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki nie unika kontrowersji. Właśnie promuje swój nowy projekt. Jednak opis nie wszystkim przypadł do gustu. Co piszą internauci? Qczaj komentuje.

Kuba Wojewódzki chętnie pokazuje swoje życie prywatne i zawodowe w social mediach. Często udostępnia zdjęcia kobiet i reklamuje rozmaite produkty jak rasowy influencer – wiadomo, że zarabia na tym krocie. Tak samo jak jego słynne talk-show, fanów interesuje życie prywatne dziennikarza, zwłaszcza że nie unika on kontrowersji.

Od rozstania z Renatą Kaczoruk zastanawiano się, z kim samozwańczy Król TVN-u się spotyka. 57-letni gwiazdor wrzucał zdjęcia, na których towarzyszyła mu tajemnicza, smukła piękność, której nogi mogliśmy podziwiać z każdej strony. Internauci spekulowali, że należą one do Anny Muchy. Ta teoria jednak nie znalazła potwierdzenia w rzeczywistości – aktorka spotykała się z Jakubem Wonsem.

Pod koniec roku dziennikarz pokazał zdjęcie z wodziankąAngeliką Wachowską. Pojawiły się plotki, że to właśnie ona skradła jego serce. Sam zainteresowany niczego nie dementował, aż uznał, że już odpowiedni czas na ujawnienie kobiety, która zawładnęła jego sercem. Opublikował fotografię, na której bez gierek i ukrywania pokazał partnerkę. To piękna modelka Ludwika Cichecka.

Kuba nie przestaje także próbować swoich sił w różnych biznesach, które potem promuje na Instagramie. Właśnie pochwalił się kolejnym projektem. Jak zawsze zajawił go kontrowersyjnie.

Nowy biznes Kuby Wojewódzkiego. Jaki?

Wojewódzki jest mistrzem marketingu. Wielu mogłoby się od niego uczyć. Dobrze wie, że kontrowersja sprzedaje się bardzo dobrze, dlatego w swoim stylu zareklamował nowy projekt.

Moda zawsze była najdroższą techniką robienia z siebie idioty… 
Dlatego z @susan_swimwear opijamy decyzję o zrobieniu wspólnej kolekcji… Będzie drogo, brzydko i pedalsko.
Szczegóły wkrótce… – napisał.

Opis nie wszystkim przypadł do gustu, ale większość, jak zawsze wyłapała poczucie humoru Kuby:

  • Będzie Pan projektował bikini? A męską kolekcję też? Bo pamiętam te zielone stringi a la Borat z jednego z dawnych odcinków.
  • Bardzo ładna, wnuczka?
  • Biorę !!!Dla mnie i dla szwagra po 100 sztuk.
  • Jak drogo, to biorę.
  • Polska to pokocha – piszą

Do słów showmana odniósł się również Qczaj. Trener, który jest wyautowanym gejem, zwrócił Kubie uwagę:

A dla niskich co będzie? Czy jak zawsze dla wysokich tylko i znowu będziemy musieli mścić się na narodzie – zażartował.

A wam jak się podoba styl, w jakim Wojewódzki promuje swoje projekty?


Kuba Wojewódzki - nowy projekt

Kuba Wojewódzki - nowy projekt

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki pokazał partnerkę

Kuba Wojewódzki pokazał partnerkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×