Szukaj

Kuba Wojewódzki rozkręca restaurację. Opublikował ogłoszenie o pracę! Jest bardzo konkretne

Kuba Wojewódzki postanowił wejść w świat wielkiej gastronomii i otworzyć restaurację. Niewinni Czarodzieje niedługo doczekają się wielkiego otwarcia. Król TVN-u szuka pracowników i właśnie opublikował ogłoszenie o pracę. Jakie wymagania?

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki postanowił zrobić coś nowego dla siebie i dla ewentualnych potomnych – król TVN-u otwiera w Warszawie luksusową restaurację połączoną z klubem. Niewinni Czarodzieje, czyli jego najnowszy projekt, są spełnieniem marzeń dziennikarza, nic więc dziwnego, że sam dogląda wszystkich prac. O powstaniu nowego miejsca na gastronomicznej mapie Warszawy poinformował bezpośrednio na swoim Instagramie:

Uwaga! Razem z moim wspólnikiem otwieramy nowe miejsce w Warszawie – Niewinni czarodzieje – w Elektrowni Powiśle. 2/3 #restauracja, 1/3 #klub. Zawsze chciałem być jak Humphrey Bogart z “Casablanca”. Dla tych którzy śledzą mnie na Instagramie będą niespodzianki. – oznajmił jakiś czas temu na Instagramie

Ze zdjęć, które możemy podejrzeć na profilu restauracji wynika, że lokal będzie nie tylko bardzo luksusowy, ale również bardzo awangardowy – czyli mocno w stylu Kuby. Wygląda na to, że prace postępują bardzo szybko i sprawnie, bo Wojewódzki zaczął już kompletować zespół, który będzie pracował w Niewinnych Czarodziejach. Na swoim profilu opublikował krótkie i konkretne ogłoszenie o pracy:

UWAGA❗ szukamy ludzi do restauracji @niewinniczarodzieje ~ General Manager, Manager Zmianowy, Kierownik Baru, Sommelier, Hostessa, Kucharz Zmianowy, Kucharz, Barman, Barista, Kelner, Barback, Runner. Aplikacje proszę wysyłać na adres [email protected]
W tytule maila proszę o nazwę stanowiska.
WESOŁYCH ŚWIĄT

Spróbujecie szczęścia? 😉

Zobacz: Kuba Wojewódzki ma nową ukochaną? Pokazał romantyczne zdjęcie z Mediolanu!

Zobacz: Kuba Wojewódzki otwiera własną restaurację! Już sama nazwa zwiastuje wielki sukces!

Zobacz: Kuba Wojewódzki pokazał swój nowy dom! Jego salon prezentuje się jak wielkie luksusowe lobby hotelowe!


Kuba Wojewódzki z nową dziewczyną?

Kuba Wojewódzki z nową dziewczyną?

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Ewą Farną

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Ewą Farną

Kuba Wojewódzki bez okularów

Kuba Wojewódzki bez okularów

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×