Kuba Wojewódzki pochwalił się walentynkowym zdjęciem ze skąpo ubraną ukochaną. Pozują w luksusowym apartamencie showmana

Kuba Wojewódzki i nowa partnerka

Kuba Wojewódzki i nowa partnerka

Kuba Wojewódzki z okazji walentynek postanowił zrobić fanom niespodziankę. Pokazał, jak spędza czas ze swoją ukochaną. W komentarzach prawdziwa burza.

Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w polskim show-biznesie. Wiele razy udowodnił, że jak nikt inny potrafi skupić na sobie uwagę widzów. Świetnie sprawdza się nie tylko w roli jurora, czy specjalisty od muzyki. Widzowie przede wszystkim uwielbiają jego autorski talk-show. Dowodem na to jest fakt, że od dwóch dekad niezmiennie pojawia się on na antenie i cieszy coraz większą popularnością.

Nie da się ukryć, że dziennikarz jest też jedną z bardziej kontrowersyjnych gwiazd. Zdecydowanie nie ma zamiaru trzymać języka za zębami i zawsze szczerze mówi to, co myśli. W swoim programie nie boi się zadawać najbardziej niewygodnych pytań, na które zazwyczaj uzyskuje odpowiedzi. Znany jest też z wyjątkowego poczucia humoru i wielkiego dystansu do siebie. Oglądając jego program, zdecydowanie nie można się nudzić.

Walentynki 2022: Kuba Wojewódzki pokazał partnerkę

Kuba to postać, która niezmiennie wzbudza zainteresowanie fanów. Śledzą oni nie tylko jego karierę i nowe projekty, w których się pojawia, ale przede wszystkim życie uczuciowe. Wojewódzki ma za sobą dwa głośne i bardzo medialne związki. Pierwszy z aktorką, Anną Muchą, a kolejny z modelką, Renatą Kaczoruk. Od dłuższego czasu wiadomo, że u jego boku znajduje się kolejna piękna kobieta.

Dziennikarz już ponad rok temu zaczął wrzucać do sieci zdjęcia, na których towarzyszy mu piękna nieznajoma. Na samym początku spekulowano, że ponownie związał się z Anią Muchą. Sprawa szybko się wyjaśniła, ponieważ aktorka zdradziła, że spotyka się z Jakubem Wonsem. Plotki na temat nowej miłości samozwańczego króla stacji TVN nie ucichły, a on kumuluje je z każdym nowym zdjęciem, które ląduje w sieci. Tym razem postanowił życzyć internautom udanych walentynek i pokazał, jak spędza je ze swoją partnerką. Nie oszczędził widoku jej zgrabnych nóg.

Spokojnych walentynek życzę… – napisał.

Ten dzień zakochani postanowili spędzić razem w luksusowym apartamencie Kuby, gdzie zdecydowanie niczego im nie zabraknie. Pod postem natychmiast zaroiło się od pytań i domysłów dotyczących towarzyszki dziennikarza. Nadal jednak nie zdradził on tożsamości swojej drugiej połówki, ale trzeba przyznać, że umiejętnie podgrzewa atmosferę wokół nowego związku.


Kuba Wojewódzki - walentynki 2022

Kuba Wojewódzki - walentynki 2022

Kuba Wojewódzki pokazał córkę

Kuba Wojewódzki pokazał córkę

Kuba Wojewódzki z dziewczyną

Kuba Wojewódzki z dziewczyną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×