Wielkanoc u Wojewódzkiego to spełnienie marzeń każdego faceta. Blondynka w stringach kusi na potęgę. I jeszcze te wnętrza!

Kuba Wojewodzki

Kuba Wojewodzki

Kuba Wojewódzki pokazał, jak świetnie przygotował się do świąt. Jest dobre jedzenie, jest i piękna blondynka w bardzo skąpym stroju. I jeszcze te wnętrza. Czegóż więcej potrzeba?

Kuba Wojewódzki od lat uchodzi za samozwańczego Króla TVN-u. Prowadzi autorski talk-show, do którego zaprasza ciekawych gości. Niestety epidemia spowodowała, że spędza czas w mieszkaniu. Nie byłby jednak sobą, gdyby nie pochwalił się, jak zorganizował sobie czas. Nie zabrakło małej prowokacji.

Trzeba także dodać, że dziennikarz niezrażony sytuacją, ruszył z nowym programem, którego pierwszy odcinek już za nami. Gościł w nim Quebonafide, z którym rozmawiał na temat metamorfozy i nowej płyty.

Jednak obecnie skupił uwagę internautów na tym, jak spędza święta wielkanocne. Pokazał zdjęcie, na którym pozuje z piękną, ubraną jedynie w bieliznę blondynką.

Jak Kuba Wojewódzki spędza Wielkanoc?

Święta Wojewódzkiego, to spełnienie marzeń wielu panów. Jest zdrowy catering, więc nie trzeba się głowić w kuchni, jest i piękna kobieta, a wszystko w otoczeniu luksusowych wnętrz.

Dziennikarz, na fotografii, którą opublikował, pozuje w swoim obszernym, pięknym mieszkaniu. Tym razem jednak uwagę przykuwa towarzyszka dziennikarza. Odwrócona plecami do obiektywu, ubrana w czarną bieliznę, zdecydowanie jest w centrum zainteresowania.

Jeśli chodzi o święta to ja mam już wszystko #bodychief
#notadiet #lifestyle #ecofriendly #lifestyleiseco #wesołychświąt – napisał Kuba Wojewódzki.

Post Wojewódzkiego wywołał istną burzę w komentarzach. Oprócz wyrazów szacunku, za tak świetnie zorganizowane święta, pojawiły się też życzenia. Są też głosy, że dziennikarz próbuje oszukać fanów, pokazując fotomontaż. Nie da się jednak ukryć, że zainteresowanie wzbudził. Czy to fake? Czy rzeczywiście Kuba spędza święta z nową towarzyszką? Być może w końcu się tego dowiemy.


Kuba Wojewódzki - święta wielkanocne

Kuba Wojewódzki - święta wielkanocne

Kuba Wojewódzki na temat nowego programu

Kuba Wojewódzki na temat nowego programu

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×