Szukaj

Kuba Wojewódzki nie wytrzymał i skomentował samotne wakacje Renaty Kaczoruk. Nieźle jej dogryzł

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk, rozstanie

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk, rozstanie

Kuba Wojewódzki o samotnych wakacjach Renaty Kaczoruk

Za Rentą Kaczoruk i Kubą Wojewódzkim naprawdę ciężko nadążyć. Jeszcze kilka tygodni temu fani lamentowali, że para się rozstała – plotka trafiła do mediów krótko po finale Tańca z Gwiazdami – a zaledwie chwilę później wiwatowali, bo słynny duet przyłapano na randce. Mówiło się, że Kaczoruk jest zmęczona seksistowskimi opiniami, jakie krążą o Wojewódzkim. Miała się od niego wynieść na dobre i ruszyć do przodu. Jaka jest prawda?

Ciężko się zorientować w obecnych relacjach, jakie ich łączą. Na randce wyglądali na bardzo zakochanych, a teraz Renata wygrzewa się w Portugalii, podczas gdy Kuba wyjechał na wakacje bez niej. Pytany o powód, dla którego nie towarzyszy modelce, odpowiedział po swojemu. Wstawił zdjęcie na Instagram i podpisał je krótko:

Często mnie pytacie, dlaczego nie Hiszpania lub Portugalia? Oto odpowiedź. #jastarnia

Fani próbowali podpytywać showmana i droczyli się z nim w komentarzach, ale ostatecznie Wojewódzki nabrał wody w usta i choć odpowiedział na kilka komentarzy, nie było w nich nic, co mogłoby sugerować jakikolwiek związek z Renatą.

Myślicie, że ostatecznie jednak do siebie wrócą, wrócili czy może to już definitywny koniec? Przez lata robili sobie żarty z mediów i fanów, więc wodzenie wszystkich za nos byłoby bardzo w ich stylu.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki przyłapani na randce! Jednak nadal są parą?

Renata Kaczoruk pokazała słodkie zdjęcie ze swoją nową miłością! „Zakochałam się”

Małgorzata Rozenek pokazała niesamowitą klasę! Zapytali ją o rozstanie Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk, a ona na to…


Renata Kaczoruk w Portugalii

Renata Kaczoruk w Portugalii

Renata Kaczoruk w Portugalii

Renata Kaczoruk w Portugalii

Kuba Wojewódzki w Jastarnii

Kuba Wojewódzki w Jastarnii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×