Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Kuba Wojewódzki skomentował charytatywny gest Doroty Wellman: „Co z resztą kasy?”

Kuba Wojewódzki o Dorocie Wellman i pieniądzach na szczytny cel


Kuba Wojewódzki o Dorocie Wellman

Kuba Wojewódzki  słynie z tego, że zawsze musi być w kontrze. Pomimo, że cały świat medialny ocenił postępowanie Doroty Wellman jednoznacznie, Kuba pyta o całość wynagrodzenia, jakie dostała dziennikarka za kampanię Lidla. Sugeruje, że 300 tysięcy złotych to nie jest całość kwoty, jaką dyskont zapłacił Dorocie. Jeśli jednak tak się stało, to dyskont „nie przesadził z ceną”. Swoimi wątpliwościami podzielił się w cotygodniowym dziale w magazynie „Polityka”.

To piękny gest dużego serca i trochę mniejszego portfela Dorota Wellman, która została nową twarzą firmy Lidl i postanowiła przekazać całe swoje honorarium na cele charytatywne – 300 tysięcy złotych. Niestety nie podała informacji, co z resztą kasy. Bo jeśli to całość to jak przystało na dyskont nie przesadzili z ceną- napisał Kuba 

Zastanawiamy się tylko, skąd Kuba Wojewódzki zna stawki na rynku reklamowym z branży spożywczej? Czyżby dużo więcej dostał za reklamę telefonii komórkowej?

Zobacz także: Dorota Wellman tłumaczy, dlaczego oddała 300 tysięcy z reklamy Lidla na cele charytatywne

Dorota Wellman pod studiem TVN, fot. Paparazzi

Dorota Wellman pod studiem TVN, fot. Paparazzi

Kuba woejwódzki i Agnieszka Chylińska

Kuba Wojewódzki i Agnieszka ChylińskaKomentarzy: 4


#kubaprzegiołeś | 10 września 2015, 21:42

Mogłaby nawet do śmieci wyrzucić, a jemu gówno do tego! Złamanego grosza potrzebującym nie oddał, a będzie innych rozliczał..


O_o | 10 września 2015, 12:33

A Ty Kubuś ile kasy oddałeś potrzebującym?


kate | 10 września 2015, 11:16

Ale racja, 300tys za TAKA kampanie to troche malo chyba, ale nie znamy wszystkich warunkow. Ptzeciez jeszcze jakuws bagrania na tvp1 sa, moze to oddzielnie? Nieistotne zreszta…


Lola | 10 września 2015, 09:21

On by 5 zl nie dał wiec może niech zamknie buzię


Dodaj komentarz
×