Wojewódzki pochwalił się piękną siostrzenicą. Kinga szuka pracy w Warszawie, choć z taką urodą zaraz zostanie gwiazdą Instagrama

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki pochwalił się na Instagramie swoją piękną siostrzenicą Kingą. Zdradził, że szuka pracy. Piotr Kukulski złożył jej pewną propozycję. Co na to król TVN-u?

Kuba Wojewódzki rozpoczął karierę w prasie jako dziennikarz muzyczny. Pierwsze kroki w telewizji stawiał w TVP, później przeniósł się do Polsatu. W 2006 roku zaczął współpracować z TVN-em. Stacja zrobiła z niego jedną z największych gwiazd w kraju. Sam mianował się jej królem i nie ma się czemu dziwić. Dziennikarz od wielu lat prowadzi show, do którego zaprasza znane i lubiane osoby. Każdy odcinek przyciąga przed ekrany sporo widzów.

Zobacz także: Prezydent w końcu przyjął zaproszenie od Wojewódzkiego. Fani już zacierają ręce w oczekiwaniu na kolejny odcinek talk-show

Kuba Wojewódzki szuka pracy dla siostrzenicy. Jak wygląda Kinga Kożuch?

Kuba Wojewódzki zdobył mnóstwo fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Promuje nowe projekty, pokazuje wybrane fragmenty codzienności. W sobotnie południe udostępnił kolejny post na Instagramie.

Na zdjęciu pojawia się w towarzystwie przepięknej blondynki. Jak zdradził w opisie jest to jego siostrzenica, Kinga Kożuch, która działa w modelingu. Reprezentuje ją prestiżowa agencja modeli D’vision. Modelka w tym roku zdaje maturę i szuka pracy w Warszawie:

Uwaga!  Moja siostrzenica, tegoroczna maturzystka poszukuje WRAZ ZE SWOIM CHŁOPAKIEM (też maturzysta) pracy w Warszawie. Gdyby ktoś coś… (kontakt na priv @kozuch_kinga) Dziękuję za uwagę.

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach doceniają urodę tegorocznej maturzystki:

  • Ale fajna dziewczyna, w sumie geny jak i u Wujka.
  • Po takiej reklamie to w poniedziałek zaczną nowa pracę. Piękna dziewczyna.
  • Jaka piękna. Nogi do nieba.

Na wpis zareagował też Piotr Kukulski. Złożył Kindze pewną propozycję:

Szukam Managerki jak ma zmysł medialny po wujku to zatrudniam w ciemno.

Kuba Wojewódzki odpowiedział niemal natychmiast:

Szuka przyzwoitej pracy…

Piotr zareagował na te słowa i podkreślił, że jeszcze zaskoczy króla TVN-u:

No wiesz co… Początki miałem trudne, ale naprawdę sporo się zmieniło… Myślę, że jeszcze Cię zaskoczę!

Chociaż nie wiadomo, czy Kinga Kożuch już znalazła pracę w Warszawie, pewne jest, że błyskawicznie zdobywa fanów na Instagramie. Aktualnie jej profil obserwuje ponad 4 tysiące internautów. Z taką urodą lada moment zostanie gwiazdą sieci.


Kuba Wojewódzki szuka pracy dla siostrzenicy

Kuba Wojewódzki szuka pracy dla siostrzenicy

Kinga Kożuch w bikini

Kinga Kożuch w bikini

Kinga Kożuch - siostrzenica Kuby Wojewódzkiego

Kinga Kożuch - siostrzenica Kuby Wojewódzkiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×