Szukaj

Kuba Wojewódzki zaczyna z wysokiego C. Przedstawił pierwszego gościa swojego domowego show

Kuba Wojewódzki z kopyta rusza ze swoim nowym programem. Pierwszy gość, którego zapowiedział, już jest gwarancją sukcesu. Z kim porozmawia dziennikarz?
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki przez wiele lat prowadził autorski talk-show, do którego zapraszał niezwykłych gości. Program znalazł się we wiosennej ramówce TVN-u, ale niestety zniknął z anteny. Trwająca epidemia koronawirusa w Polsce spowodowała, że, zarówno dalsze odcinki show Kuby, jak i innych hitów stacji, czasowo zawieszono. Jednak dziennikarz się nie poddaje i właśnie zapowiedział pierwszego gościa nowego show, które idealnie się sprawdzi w czasie zarazy.

Kuba Wojewódzki zdradził pierwszego gościa swojego nowego programu. Kto to?

Kuba Wojewódzki  się nie poddaje i nie zamierza rezygnować z nagrywania wywiadów. Niedawno ogłosił, że rusza z nowym programem250 metrów kwadratowych Kuby Wojewódzkiego. Zostanie on nagrany w mieszkaniu dziennikarza.

We wtorek potwierdził, że przygotowania idą pełną parą. Ponownie pokazał zdjęcie swojego mieszkania i ujawnił, że kamery, które miałby rejestrować rozmowy, stoją już na swoim miejscu. Dzisiaj ujawnił, kogo przepyta, jako pierwszego gościa na swoich prywatnych salonach.

Jeden #romantic Drugi #psycho
250 metrów kwadratowych Kuby Wojewódzkiego @quebahombre
Bez ograniczeń o wszystkim – napisał na swoim profilu.

Trzeba mu przyznać, że zaczyna od wysokiego C, bo jego gość, raper Quebonafide, jest jednym z najgorętszych nazwisk ostatnich tygodni. Przypominamy, że jest autorem prowokacji — metamorfozy, która zdemaskowana w teledysku, ma mu przynieść zysk, milion złotych, który przeznaczy na cele charytatywne. Wojewódzki nie mógł lepiej trafić, bo wszyscy są bardzo zaintrygowani, co raper powie i jak się zachowa, po powrocie do swojego wizerunku.

Zapowiedzią Kuby zachwycili się jego obserwujący. Już nie mogą się doczekać wywiadu.

  • Gdzie i kiedy drogi Kubo będzie można to zobaczyć?
  • Gdzie? Kiedy?
  • Kiedy kiedy kiedy?
  • Ooo ,wreszcie Quebo normalny!
  • Kiedy premiera? – piszą.

Z pewnością będzie to intrygująca rozmowa. Póki co Wojewódzki nie zdradził, kiedy premiera.


Pierwszy gość u Kuby Wojewódzkiego

Pierwszy gość u Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki rusza z nowym show

Kuba Wojewódzki rusza z nowym show

Kuba Wojewódzki dom

Kuba Wojewódzki dom

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×