Kuba Wojewódzki tak bardzo naraził się fanom, że postanowił oficjalnie przeprosić. Jedno zdjęcie wywołało prawdziwą burzę

Kuba Wojewódzki - łazienka

Kuba Wojewódzki - łazienka

Kuba Wojewódzki już wiele razy naraził się fanom i ani myślał przepraszać. Tym razem jednak zachował się zupełnie inaczej. Dziennikarz publicznie przyznał się do błędu. 

Kuba Wojewódzki to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Od wielu lat prowadzi na antenie swój autorski talk-show, w którym gości największe gwiazdy show-biznesu. Wiele z nich obawia pojawić się na słynnych skórzanych kanapach, ponieważ dziennikarz nie boi się zadawać nawet najbardziej kontrowersyjnych pytań i nie szczędzi uwag, oraz ironii. Program, który prowadzi, cieszy się wielką popularnością i cały czas gromadzi przed odbiornikami rekordową widownię.

Dziennikarz nie poprzestaje na pracy w telewizji i angażuje się także w kilka innych projektów. Od jakiegoś czasu jest właścicielem restauracji. Jedna z ich znajduje się w Gdyni. Lokal Niewinni Czarodzieje Trzy Zero jest oblegany przez klientów. Ostatnio pojawił się tam sam właściciel. Gwiazdor TVN-u wzbudził jednak spore kontrowersje. Po raz kolejny naraził się fanom.

Kuba Wojewódzki zaparkował na miejscu dla niepełnosprawnych

Kuba Wojewódzki wiele razy udowodnił, że jak nikt potrafi wzbudzać zainteresowanie wokół swojej osoby. Jest on jedną z najbardziej nieposkromionych osób w rodzimym show-biznesie i odważnie wypowiada się na każdy temat. Dla niego nie istnieją pytania tabu. Ostatnio jednak podpadł fanom. Został przyłapany, gdy zaparkował swoje luksusowe auto w miejscu przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych. Sprawę skomentował niepełnosprawny bloger Wojtek Sawicki, który nie ukrywał wielkiego oburzenia.

Kuba Wojewódzki jeszcze niedawno na antenie Kanału Sportowego przepraszał za swoje dyskwalifikujące żarty z OzN. Jakość i szczerość tych przeprosin dobrze puentuje kolejny ableistyczny wybryk dziennikarza-celebryty. Otóż na zamieszczonym w internecie zdjęciu (nie znam autora) widać, że jego absurdalnie wielki i paliwożerny samochód stoi na miejscu dla OzN tuż przy jego trójmiejskim lokalu Niewinni Czarodzieje 3.0 (raz nawet byłem tam na kolacji). Żeby było jasne, to nie mam 100% pewności [Edit: teraz już mam, Wojewódzki osobiście potwierdził to w poście], że to powoli abdykujący król TVN-u sam zaparkował swoje auto w niedozwolonym miejscu, jednak to, kto kierował w tamtym momencie tym gigantycznym czterokołowcem, jest kwestią drugorzędną. Po prostu zostawianie aut w takim miejscu to chamstwo, egoizm i brak empatii.

Dziennikarz nie pozostał obojętny na krytykę i postanowił odnieść się do całej sytuacji w social mediach. Również zamieścił w sieci wspomniane zdjęcie swojego samochodu, a w opisie przeprosił za zaistniałą sytuację.

Przepraszam Wszystkich za zaistniałą sytuację. Następnym razem będę uważniej parkował.
Mój błąd – napisał.

Pod postem gwiazdy TVN-u pojawiło się sporo komentarzy. Jedni uważają, że nieco przesadził, parkując na miejscu przeznaczonym dla osób z niepełnosprawnościami, inni natomiast wybaczają i pochwalają to, że publicznie potrafił przyznać się do błędu, jaki popełnił.


Kuba Wojewódzki zaparkował na miejscu dla niepełnosprawnych

Kuba Wojewódzki zaparkował na miejscu dla niepełnosprawnych

Kuba Wojewódzki pokazał twarz swojej partnerki

Kuba Wojewódzki pokazał twarz swojej partnerki

kuba_wojewodzki_official_176260592_204396244828981_2088992626841529921_n

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×