Kuba Wojewódzki wsadził kij w mrowisko! Gwiazdy TVP wpadną w szał, ale Kinga Rusin będzie zachwycona

Kuba Wojewódzki kontra TVP

Kuba Wojewódzki kontra TVP

Kuba Wojewódzki nie byłby sobą, gdyby nie wtrącił swoich trzech groszy do gorącej dyskusji, jaka obecnie się toczy wokół TVP i osób, które się w niej pokazują. Wpis, który zamieścił na Instagramie jest krótki, ale za to niezwykle dosadny!

Po tym, jak w TVP Borysowi Szycowi wytknięto alkoholizm, aktor zamieścił na Instagramie niezwykle emocjonalny wpis, w którym nie tylko z szczegółami opowiedział o swych zmaganiach z nałogiem, ale także zwrócił się bezpośrednio do autora materiału Macieja Sawickiego i do redakcji Wiadomości.

Drogi Panie Sawicki z TVP! Drogie „Wiadomości”! Kłamstwo i manipulacje to oznaka chorego organizmu. Chory nie widzi, że jest chory. Ale po to ma innych wokół, żeby mu to uświadomili. Jesteście Państwo chorzy i to smutne. Ale to można leczyć. Trzeba tylko mieć odwagę dokonać zmiany – napisał dobitnie.

Przy okazji zaapelował także do swoich koleżanek i kolegów po fachu, którzy nadal występują w TVP:

Chyba już nie da rady dalej udawać, że gracie i reżyserujecie nie w tym samym miejscu, w którym lecą „Wiadomości”. Jeśli podejmujecie taką decyzję, rozumiem. Ale niech dzieje się to świadomie. Nie udawajcie, że nie widzicie tych kłamstw i manipulacji. Dajecie swoją twarz tym ludziom.

Nie tylko on był zresztą oburzony. Po tym, jak TVP opublikowała materiał, w którym dostało się nie tylko Borysowi Szycowi, ale przede wszystkim Kindze Rusin, pracę tam rzuciła Małgorzata Walczak, partnerka dziennikarza TVN-u – Filipa Chajzera.

Wybieram rodzinę i jej dobro – napisała w oświadczeniu.

Kuba Wojewódzki apeluje do dziennikarzy TVP

Teraz emocje już trochę opadły, ale kij w mrowisko postanowił wsadzić nieoczekiwanie Kuba Wojewódzki. O ile Borys Szyc zwracał się do aktorów, on zaapelował do dziennikarzy, publikując przy okazji swoją przepustkę do TVP sprzed lat.

Koleżanki i Koledzy. Też tam kiedyś byłem, ale dawno sobie poszedłem. Czego i Wam życzę. PS Więcej wiary w swój talent – napisał.

Nie musiał długo czekać na reakcję fanów.

  • Dobitnie
  • W punkt! – chwalą.

Ale wielu skomplementowało też wygląd showmana:

  • Jakie ciacho!
  • Nawet przystojny wtedy byłeś
  • Przystojniak
  • Chłopak jak malowany
  • A jaki piekny i mlody wtedy byłeś! Fiu fiu
  • Ale z ciebie był kawaler
  • Młodzian piękny i posępny
  • Za dużo to się nie zmieniłeś, patrząc na zdjęcie i ten wzrok.

Idziemy o zakład, że czego jak czego, ale takich komplementów Kuba Wojewódzki z pewnością się nie spodziewał – często przecież powtarzał, że dobrze wie, że jego uroda jest raczej „radiowa”.


legitymacja Kuby Wojewódzkiego

legitymacja Kuby Wojewódzkiego

Edyta Górniak i Kuba Wojewódzki

Edyta Górniak i Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki - tatuaż

Kuba Wojewódzki - tatuaż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×