Szukaj

Kuba Wojewódzki wsadził kij w mrowisko! Gwiazdy TVP wpadną w szał, ale Kinga Rusin będzie zachwycona

Kuba Wojewódzki nie byłby sobą, gdyby nie wtrącił swoich trzech groszy do gorącej dyskusji, jaka obecnie się toczy wokół TVP i osób, które się w niej pokazują. Wpis, który zamieścił na Instagramie jest krótki, ale za to niezwykle dosadny!
Kuba Wojewódzki kontra TVP

Kuba Wojewódzki kontra TVP

Po tym, jak w TVP Borysowi Szycowi wytknięto alkoholizm, aktor zamieścił na Instagramie niezwykle emocjonalny wpis, w którym nie tylko z szczegółami opowiedział o swych zmaganiach z nałogiem, ale także zwrócił się bezpośrednio do autora materiału Macieja Sawickiego i do redakcji Wiadomości.

Drogi Panie Sawicki z TVP! Drogie „Wiadomości”! Kłamstwo i manipulacje to oznaka chorego organizmu. Chory nie widzi, że jest chory. Ale po to ma innych wokół, żeby mu to uświadomili. Jesteście Państwo chorzy i to smutne. Ale to można leczyć. Trzeba tylko mieć odwagę dokonać zmiany – napisał dobitnie.

Przy okazji zaapelował także do swoich koleżanek i kolegów po fachu, którzy nadal występują w TVP:

Chyba już nie da rady dalej udawać, że gracie i reżyserujecie nie w tym samym miejscu, w którym lecą „Wiadomości”. Jeśli podejmujecie taką decyzję, rozumiem. Ale niech dzieje się to świadomie. Nie udawajcie, że nie widzicie tych kłamstw i manipulacji. Dajecie swoją twarz tym ludziom.

Nie tylko on był zresztą oburzony. Po tym, jak TVP opublikowała materiał, w którym dostało się nie tylko Borysowi Szycowi, ale przede wszystkim Kindze Rusin, pracę tam rzuciła Małgorzata Walczak, partnerka dziennikarza TVN-u – Filipa Chajzera.

Wybieram rodzinę i jej dobro – napisała w oświadczeniu.

Kuba Wojewódzki apeluje do dziennikarzy TVP

Teraz emocje już trochę opadły, ale kij w mrowisko postanowił wsadzić nieoczekiwanie Kuba Wojewódzki. O ile Borys Szyc zwracał się do aktorów, on zaapelował do dziennikarzy, publikując przy okazji swoją przepustkę do TVP sprzed lat.

Koleżanki i Koledzy. Też tam kiedyś byłem, ale dawno sobie poszedłem. Czego i Wam życzę. PS Więcej wiary w swój talent – napisał.

Nie musiał długo czekać na reakcję fanów.

  • Dobitnie
  • W punkt! – chwalą.

Ale wielu skomplementowało też wygląd showmana:

  • Jakie ciacho!
  • Nawet przystojny wtedy byłeś
  • Przystojniak
  • Chłopak jak malowany
  • A jaki piekny i mlody wtedy byłeś! Fiu fiu
  • Ale z ciebie był kawaler
  • Młodzian piękny i posępny
  • Za dużo to się nie zmieniłeś, patrząc na zdjęcie i ten wzrok.

Idziemy o zakład, że czego jak czego, ale takich komplementów Kuba Wojewódzki z pewnością się nie spodziewał – często przecież powtarzał, że dobrze wie, że jego uroda jest raczej „radiowa”.


legitymacja Kuby Wojewódzkiego

legitymacja Kuby Wojewódzkiego

Edyta Górniak i Kuba Wojewódzki

Edyta Górniak i Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki - tatuaż

Kuba Wojewódzki - tatuaż

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×