Szukaj

Opalony na heban Kuba Wojewódzki chwali się egzotycznymi wakacjami. Zakpił z kampanii Wieniawy, Sochy i Lewandowskiej

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki tuż przed Bożym Narodzeniem wyjechał na urlop. Dziennikarz wypoczywa w znacznie cieplejszym klimacie. Właśnie pokazał kolejne zdjęcia z wakacji i tradycyjnie rozbawił fanów.

Kuba Wojewódzki jest jedną z najbardziej wyrazistych gwiazd stacji TVN. Już kilka lat temu sam mianował się jej królem. Dziennikarz od lat prowadzi swój autorski talk-show, do którego zaprasza najpopularniejsze gwiazdy. Znany jest z bardzo ironicznego poczucia humoru i jeszcze większego dystansu do siebie. Co tydzień podczas emisji kolejnych odcinków swojego programu gromadzi przed telewizorami prawdziwe tłumy widzów. Wywiady, które przeprowadza, cieszą się niesłabnącą popularnością.

Od kilku miesięcy Kuba cały czas bardzo umiejętnie podgrzewał plotki na temat swojego nowego związku. Już podczas wiosennej kwarantanny zaczął publikować zdjęcia, na których pojawiała się tajemnicza kobieta. Wiele osób obstawiało, że ponownie związał się z Anną Muchą. Był to jednak fałszywy trop. Pod koniec roku dziennikarz pokazał zdjęcie z wodziankąAngeliką Wachowską. Tym samym uciął dalsze spekulacje.

Wojewódzki jest jedną z tych gwiazd, które nie obchodzą Bożego Narodzenia. Podczas gdy na wszystkich profilach celebrytów, tuż przed świętami królowały zdjęcia w świątecznej atmosferze, jemu zdecydowanie się ona nie udzieliła.

Opalony Kuba Wojewódzki na wakacjach żartuje z reklamy Apartu

Kuba Wojewódzki od czasu śmierci swojej mamy przestał obchodzić najbardziej komercyjne święta na świecie. Dziennikarz w tym czasie z grupą przyjaciół pakuje walizki i wyjeżdża na kilkanaście dni na urlop do ciepłych krajów. Tak samo postąpił także i tym razem.

Na jego profilu już od kilku dni możemy oglądać kolejne kadry z jego rajskich, zimowych wakacji. Dzisiaj wrzucił kadr prosto z kąpieli w morzu. Możemy podziwiać jego hebanową opaleniznę. Za nim widzimy oszałamiający widok na lazurową wodę, piaszczystą plażę i palmy. Pogoda i dobry humor zdecydowanie mu dopisują.

W jednym z hasztagów oznaczył firmę Apart. Czyżby to był przytyk do świątecznej kampanii biżuterii, w której w tym sezonie wystąpiły Julia Wieniawa, Małgorzata Socha i Anna Lewandowska? Celebrytki podczas swoich ostatnich wyjazdów cały czas oznaczały pod zdjęciami markę.

Jak mawia klasyk @robert.gorski.official ~ Jak mało trzeba, żeby było wszystko… Jesteśmy tu bo moim partnerem biznesowym jest #bizuteriaapart – napisał Kuba.

Opalony i wynurzający się z wody dziennikarz wzbudził oczywiście spore zainteresowanie internautów. Biorąc pod uwagę aurę panującą w Polsce i wszystkie obostrzenia większość chciałaby się znaleźć teraz na jego miejscu.

  • Tak wygląda człowiek zrelaksowany, bez problemów, super.
  • Aleeee ładnie.
  • Zazdroszczę.
  • Cudne widoki. Udanego wypoczynku.
  • Też bym chętnie tak wypoczywał – piszą.

Tylko pozazdrościć.


Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki - Boże Narodzenie 2020

Kuba Wojewódzki - Boże Narodzenie 2020

Kuba Wojewódzki nad morzem

Kuba Wojewódzki nad morzem

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×