Kuba Wojewódzki wreszcie pokazał twarz towarzyszki ze zdjęć. Gorąca Angelika nadal czeka na miłość

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki na Instagramie opublikował wpis, w którym pojawia się u boku Piotra Stramowskiego i Angeliki Wątor. Król TVN-u wreszcie pokazał twarz towarzyszki ze zdjęć. Co wiadomo na jej temat?

Kuba Wojewódzki wie, jak zainteresować internautów. Od kilku tygodni publikuje zdjęcia, na których towarzyszy mu tajemnicza piękność. Razem spędzają czas na plaży, w apartamencie króla TVN-u, a także w samochodzie. Wiele osób myśli, że to Anna Mucha. Dziennikarz nie zaprzecza i nie potwierdza doniesień, zostawiając otwarte pole do domysłów.

Kuba Wojewódzki pokazał twarz towarzyszki ze zdjęć. Kim jest?

Kuba Wojewódzki, wykorzystując zainteresowanie internautów, poleca wybrane produkty, zabiera głos na różne tematy. Niedawno włączył się do dyskusji na temat LGBT. Opublikował post, w którym pokazał znane osoby homoseksualne, w tym m.in. Eltona Johna, czy Ellen DeGeneres. Podpisał je krótko, ale bardzo wymownie:

CI LUDZIE NIE SĄ RÓWNI LUDZIOM NORMALNYM…
Przemysław Czarnek (PiS)

są jakieś pytania……..???

Oprócz postów skłaniających do refleksji dziennikarz promuje swój biznes. W tym restauracje Niewinni Czarodzieje, które na razie znajdują się już w Warszawie i we Wrocławiu. Nie inaczej było we wtorek. Wojewódzki opublikował nowe zdjęcie, na którym pozuje z Piotrem Stramowskim i piękną kobietą. Tym razem król TVN-u pokazał twarz blondynki. Kim jest?

To Angelika Wątor, szablistka, która należy do ścisłej kadry narodowej i trenuje w klubie ZKS Sosnowiec. Na swoim koncie ma m.in. złoty medal Igrzysk Europejskich, 3 złote, srebrny medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców, a także 2 brązowe medale Mistrzostw Polski Seniorów. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje efekty sesji zdjęciowych. W opisie profilu zdradza, że nadal czeka na wymarzony motor oraz miłość.

Uroda Angeliki oczarowuje internautów. W komentarzach pod zdjęciem Kuby Wojewódzkiego pozostawiają mnóstwo komplementów pod jej adresem:

  • Fajne to zdjęcie, serio.
  • Dobrze Kuba z Angeliką wyszliście na tym zdjęciu.
  • No dwóch wspaniałych i ona. Świetne zdjęcie.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Wątor wygląda świetnie.


Kuba Wojewódzki z Angeliką Wątor i Piotrem Stramowskim

Kuba Wojewódzki z Angeliką Wątor i Piotrem Stramowskim

Angelika Wątor interesuje się szermierką

Angelika Wątor interesuje się szermierką

Angelika Wątor bierze udział w zawodach

Angelika Wątor bierze udział w zawodach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×