Szukaj

Kuba Wojewódzki przy drinku chwali się swoim apartamentem! Tych wnętrz jeszcze nie pokazywał

Kuba Wojewódzki – jak mieszka?

Kuba Wojewódzki – jak mieszka?

Kuba Wojewódzki po raz kolejny pozwolił nam zajrzeć do swojego mieszkania. Opublikował fotografię, na której widać kolejne pomieszczenie, a do której pretekstem było zupełnie inne działanie. My podglądamy, jak urządził swoje wnętrza.

Kuba Wojewódzki jest gwiazdą telewizji, nie ulega to najmniejszej wątpliwości. Znany jest ze swojego specyficznego poczucia humoru, miłości do muzyki, pięknych kobiet i luksusów – w każdej dziedzinie życia. Na Instagramie czasami daje wgląd, jak wygląda jego apartament. Ostatnio pochwalił się swoim ogromnym salonem. Teraz możemy widok na mieszkanie z kuchni.

Kuba Wojewódzki – jak mieszka gwiazdor?

Kuba Wojewódzki kocha luksusy, to wiadomo nie od dzisiaj. Jest też bardzo zapracowanym dziennikarzem. Niedawno wspierał start kanału YouTube Magdy Gessler, a teraz pisze o swoim nowym projekcie.

W dobrym towarzystwie zaczynam pracę nad nową książką. Będzie to Top Gear… o kobietach…- napisał.

My przy okazji zaglądamy do jego domu. Tym razem fotografia pochodzi z jadalni. Co tam widać? Na pierwszym planie mamy małe, białe popiersie, piękną srebrną cukiernicę i luksusowy koniak ( koniak z rejonu Cognac we Francji, stworzony przez francuskiego winiarza, w 1724 r., cena za butelkę około 200 złotych). Wszystko to postawione na beżowym blacie na wysoki połysk, który, jak już wiemy, należy do umeblowania jego kuchni.

Sam Wojewódzki pręży muskuły, przygotowując się do pisania książki. Na sobie ma koszulkę z prowokacyjnym napisem – Jezus kroczy ze mną. Za dziennikarzem otwarta przestrzeń, dająca wgląd w dwa kolejne pomieszczenia. Po lewej wspomniany już ogromny salon, a po prawej jadalnia, która jest połączona z częścią wypoczynkową.

W pomieszczenie stoi sporych rozmiarów stół z nowoczesnymi krzesłami i ciekawą dekoracją ściany. Po raz kolejny też można podziwiać niebanalny żyrandol, o którym pisaliśmy też tutaj.

Internauci jak zawsze zachwycili się mieszkaniem Kuby.

  • Bardzo ładna cukierniczka.
  • O, pięknie mieszkasz.

Jednak najwięcej zainteresowania wzbudził nowy projekt Kuby, czyli wspomniana w opisie książka.  Podobnie jak obserwujacy Wojewódzkiego, nie możemy się jej doczekać.

Zobacz: Anna Mucha spotkała się z Kubą Wojewódzkim. Pokazała zdjęcie. Już od samego opisu jest gorąco

 

 


kwKuba Wojewódzki - salon

Kuba Wojewódzki - salon

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×