Szukaj

Wojewódzki pokazał dziewczynę. Jakie ma piękne oczy. Tylko ten strój…

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki już od jakiegoś czasu jest w nowym związku. Dziennikarz jednak konsekwentnie nie chciał ujawniać wizerunku swojej wybranki. Tym razem dodał zdjęcie, na którym zdradził bardzo dużo. Jak wygląda jego ukochana?

Kuba Wojewódzki od kilku miesięcy bardzo skutecznie bawi się ze swoimi fanami w kotka i myszkę. Od marca, kiedy to wprowadzono w naszym kraju kilkutygodniową kwarantannę, chwali się kolejnymi zdjęciami swojej nowej dziewczyny. Jednak jest przy tym bardzo tajemniczy. W social mediach nigdy nie opublikował jej wizerunku. Zawsze raczy swoich obserwatorów jedynie niewielkimi fragmentami, z których każdy próbuje odgadnąć, której piękności tym razem udało się skraść jego serce. Umiejętnie kadruje zdjęcia w ten sposób, by nie ujawniać zbyt wiele.

Pokazał już, że jego wybranka ma niezwykle zgrabne pośladki i bardzo długie nogi. Prawdopodobnie jest także szatynką. Showan pochwalił się już zdjęciami z domowego zacisza, z plaży, czy ze wspólnych wypadów za miasto. Na samym początku jego fani obstawiali, że prawdopodobnie Anna Mucha i Kuba Wojewódzki po kilkunastu latach rozłąki postanowili do siebie wrócić. Jednak, gdy aktorka potwierdziła swój związek z Jakubem Wonsem, rozpoczęły się nowe typowania.

Kuba jako mistrz budowania napięcia postanowił pokazać kolejne zdjęcie ze swoją drugą połówką. Tym razem pozuje ona twarzą do obiektywu aparatu.

Kuba Wojewódzki pokazał twarz nowej dziewczyny

Kuba jest bardzo aktywnym użytkownikiem Instagrama. Gwiazdor codziennie dodaje nowe treści, a każdy jego kolejny post jest żywo komentowany przez fanów. Dzisiaj po raz kolejny postanowił pokazać wybrankę swojego serca. Jednak będąc konsekwentnym w swoich działaniach to, mimo iż jego dziewczyna patrzy prosto w obiektyw aparatu, możemy podziwiać jednie jej piękne, duże oczy.

Na dodanym ujęciu Kuba pozuje w maseczce ochronnej, natomiast jego dziewczyna ma na sobie kombinezon ochronny, maskę i gogle. Niestety, ale i tym razem nie możemy się dowiedzieć, z kim dokładnie postanowił związać się dziennikarz.

Siedzimy w domu i się zastanawiamy ~ Jest tak fajnie i bezpiecznie, że chętnie byśmy sobie wyskoczyli na jakieś wybory…

Nie pozostało nam nic innego, jak czekać na kolejne zdjęcia, z których w końcu będziemy się mogli dowiedzieć nieco więcej o jego nowej dziewczynie. Przyznajcie, że budowaniu napięcia wokół nowego związku Kuba nie ma sobie równych.


Kuba Wojewódzki z dziewczyną

Kuba Wojewódzki z dziewczyną

Kuba Wojewódzki z nową parterką

Kuba Wojewódzki z nową partnerką

Kuba Wojewódzki - święta wielkanocne

Kuba Wojewódzki - święta wielkanocne

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×