Szukaj

Kuba Wojewódzki zabrał swoją nową miłość na wytworny lans po stacji benzynowej! Czy jest ładniejsza od Renulki?

Kuba Wojewódzki lubi chwalić się swoimi młodymi partnerkami, które wyglądają przy nim jak córki. Tym razem gwiazdor podczas tankowania auta przedstawił swoją kolejną ślicznotkę.

Kuba Wojewódzki niebawem skończy 56 lat, nie ma dzieci i raczej nie myśli o małżeństwie oraz założeniu rodziny. Gwiazdor słynie z luksusowego życia singla, którym jest od czasu zakończenia swojego romansu z Renatą Kaczoruk. Wojewódzki uwielbia chwalić się swoimi zdobyczami i podbojami miłosnymi. Do końca jednak nie wiadomo, czy jego barwne opowieści są prawdziwe czy to zwykły wytwór jego męskiej wyobraźni.

Kuba Wojewódzki słynie z wystawnego życia, kocha szybkie auta, modne ciuchy oraz młode atrakcyjne dziewczyny o kształtach Iriny Shayk. Ostatnio media sugerowały, że Wojewódzki ma tajemniczy ognisty romans z Malwiną Wędzikowską, kuzynką Anny Wendzikowskiej znanej z TVN. Niestety zainteresowana nie skomentowała tych sensacji, zatem temat przycichł. Obecnie na łamach mediów plotkarskich pojawiła się kolejna sensacja. Wojewódzki przypomniał o sobie publikując zdjęcie z seksowną brunetką. Gwiazdor wstawił fotografię z tankowania swojego luksusowego Porsche 911 GT2 RS na stacji benzynowej.

A wy tankujecie przed długim weekendem czy w trakcie? – zapytał

Oprócz reklamy stacji paliw, Kuba Wojewódzki zaprezentował swoją nową dziewczynę, która najwyraźniej jest pod wielkim wrażeniem drogiego auta dziennikarza. Dziewczyna pokazała się od tyłu, jednak internauci natychmiast odkryli, kim jest tajemnicza seksbomba. Fani Wojewódzkiego mają dwa typy, większość z nich sugeruje, że 56-latek obejmuje Samuelę Górską, inni twierdzą, że to Angelika Wachowska.

Z 25-letnią Samuelą Kuba był już widywany, warto przypomnieć, że wcześniej uczestniczka Top Model spotykała się z Antkiem Królikowskim. Angelika Wachowska, czyli drugi typ internautów, to znana z telewizyjnego show Wodzianka, która donosiła wodę gościom programu gwiazdora. Nie wiadomo do końca czy internauci celnie typują, bowiem przystojniak niczego nie potwierdził. Pod postem pojawiło się sporo ciekawych komentarzy.

  •  Lubisz takie młode?
  • Mógłbyś być jej ojcem, nie myślisz czasem o tym?
  • Ale ta Pańska córa wyrośnięta
  • Mówią „Efekt Ibisza”, ale sądzę, że Kuba jest najlepszym przykładem „Im starszy, tym młodszy”
  • Kto bogatemu zabroni.
  • Zapracowałeś na to, nikt Ci tego nie dał, to żyj sobie jak chcesz

Jak myślicie, kim jest nowa dziewczyna Kuby?

Kuba Wojewódzki obejrzał Eurowizję 2019. Jednym zdaniem bezbłędnie podsumował konkurs, z którego odpadła Polska

Renata Kaczoruk nago na okładce “Playboya”! Kuba Wojewódzki dopiero teraz widzi, ile stracił!

Kuba Wojewódzki przeszedł samego siebie! W takich luksusach jeszcze nie podróżował! “Czas wejść na wyższy poziom”


Kuba Wojewódzki pochwalił się swoją nową dziewczyną

Kuba Wojewódzki pochwalił się swoją nową dziewczyną

Kuba Wojewódzki - helikopter

Kuba Wojewódzki - helikopter

Kuba Wojewódzki pokazał swój nowy dom w Warszawie

Kuba Wojewódzki pokazał swój nowy dom w Warszawie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×