Szukaj

Tak wyglądał Kuba 19 lat temu w pierwszym odcinku swojego show. Fryzura jak u szalonego naukowca. Zaśpiewał piosenkę dla Ani Muchy

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki na Instagramie wspomniał pierwszy odcinek show. Pokazał archiwalne zdjęcie, którym oczarował internautów. Jak wyglądał 19 lat temu?

Kuba Wojewódzki od wielu lat jest związany z mediami. Pierwsze kroki w dziennikarstwie stawiał w Telewizji Polskiej, potem przeszedł do Polsatu, a w 2006 roku do TVN-u. Aktualnie w ostatniej z wymienionych stacji prowadzi autorski talk-show, do którego zaprasza znane osoby. Każdy z odcinków przyciąga mnóstwo widzów.

Dziennikarz doskonale odnajduje się nie tylko przed kamerami, ale jak ryba w wodzie czuje się w biznesie. Jakiś czas temu założył spółkę z Januszem Palikotem. Panowie zajęli się wspólnie produkcją piwa z CBD. Król TVN-u do niedawna był też właścicielem restauracji Niewinni czarodzieje. Po ponad roku działalności swoje udziały sprzedał wspólnikowi. Zadeklarował, że wkrótce ruszy z nową siecią restauracji.

Kuba Wojewódzki: pierwszy odcinek show. Kto w nim gościł?

Wojewódzki ze swoim autorskim show zadebiutował 4 października 2002 roku, tuż po finale pierwszej edycji Idola, którą wygrała Alicja Janosz. Program był wówczas emitowany na antenie Polsatu, gdzie pojawiło się łącznie siedem sezonów. Później przeniesiono je do TVN-u.

W pierwszym odcinku Kuba Wojewódzki pochwalił się swoim muzycznym talentem. Zaśpiewał piosenkę Do Ani zespołu Kult. Wybór utworu nie był przypadkowy – dedykował go swojej ówczesnej partnerce, Annie Musze. Na kanapach zasiadły Beata Ścibakówna i Anna Nowak-Ibisz. W internecie na próżno szukać fragmentów z tego odcinka.

Kuba Wojewódzki z okazji premiery kolejnego sezonu pokazał archiwalne zdjęcie z planu. Uwagę przyciągają jego włosy. 19 lat temu dziennikarz nosił odważną fryzurę, która na myśl przywodzi szalonego naukowca. W opisie zdradził, że od początku przyświeca mu pewna filozofia:

Tego dnia narodziła się filozofia programu a brzmi ona ~ Moim żartem jest mówienie prawdy. To najzabawniejszy żart na świecie…

We wtorek król TVN-u rozpoczął dziewiętnasty rok na antenie. Zapowiedział swoich gości, którzy pojawią się w pierwszym odcinku wiosennej edycji:

Dziś zaczynam 19 rok na antenie. Zaśpiewa @zavialovd. Gośćmi będą @tomasz_karolak_official, @czarekpazura, @agnieszka_dygant_official, @magda_boczarska I inni… Filozofia wciąż ta sama. A więcej prawdy w @player.pl… Bo tam rzadziej zagląda prokuratura… – podkreślił Kuba Wojewódzki.

Internauci są zachwyceni wpisem i podkreślają, że nie mogą się doczekać startu kolejnego sezonu:

  • Myślałam, że to reklama żelu do włosów.
  • Świetne to zdjęcie. Mam trzy paski na ramionach, każda laska jest już moja.
  • Czekam na kolejne odcinki. Oglądam od początku.

W sieci dostępne jest nagranie z drugiego odcinka show Wojewódzkiego. Kuba zaprosił do studia Piotra Najsztuba i Pawła Kornackiego. Dziennikarz miał wówczas 39 lat i zwracał się do swoich gości per pan. Najsztub postanowił wykorzystać okazję i udzielił przyszłemu królowi TVN-u rady. Namawiał,  by nie udawał kogoś, kim nie jest:

Mnie się wydaje, że to trudna rola, trochę rola takiego trefnisia, ale ja nie chcę pana obrażać. Ja myślę, że pan taki nie jest, że moglibyśmy inaczej rozmawiać i to państwu też by się podobało. Ale być może program, który pan teraz prowadzi, przez parę lat będzie się cieszył wielkim powodzeniem i być może ta rola się sprawdzi, ale ja bym namawiał na coś innego.

Nagranie możecie obejrzeć poniżej.


Kuba Wojewódzki wspomina pierwszy odcinek swojego show

Kuba Wojewódzki wspomina pierwszy odcinek swojego show

Kuba Wojewódzki, Anna Mucha, TeleKamery 2003 (fot. AKPA)

Kuba Wojewódzki, Anna Mucha, TeleKamery 2003 (fot. AKPA)

Kuba Wojewódzki na wakacjach z Anną Muchą

Kuba Wojewódzki na wakacjach z Anną Muchą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×