Odejście Wojewódzkiego z TVN. Czupurny showman odpowiada na komentarz Edwarda Miszczaka. Jego też chciał obrazić?

Kuba Wojewódzki i Edward Miszczak

Kuba Wojewódzki i Edward Miszczak

Kuba Wojewódzki przerwał milczenie. W social mediach umieścił dość wymowny wpis. W ten sposób skomentował swoje "rozstanie" z TVN-em.

W czwartkowy poranek Kuba Wojewódzki zaskoczył wiele osób. Na Instagramie opublikował czarno-białe zdjęcie, w którego opisie przekazał, że jego program nie będzie już emitowany na antenie TVN-u. Podkreślił, że nie kończy swojej przygody z wywiadami. Zamierza je publikować na jednej z popularnych platform streamingowych.

W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż. Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych.

Wpis samozwańczego króla TVN-u pojawił się dzień po tym, jak rzekomo miał trafić na dywanik do Edwarda Miszczaka. Podobno dyrektorowi programowemu stacji nie spodobał się fakt, że Wojewódzki na antenie Dzień Dobry TVN uderzył m.in. w Małgorzatę Rozenek i nie szczędził pod jej adresem kąśliwej wypowiedzi:

Podobno od razu po emisji programu doszło między nimi do rozmowy, ale jaki będzie jej efekt, nie wiadomo. Na pewno publicznie nikt ze stacji tego wydarzenia nie skomentuje — doniósł pracownik TVN-u Pudelkowi.

Kuba Wojewódzki odpowiada na komentarz Edwarda Miszczaka

Gdy fala artykułów na temat tego, że Kuba Wojewódzki opuszcza TVN zalała media, Edward Miszczak postanowił zabrać głos. W rozmowie z press.pl zdementował te informacje. Uspokoił fanów showmana i zapewnił, że program nie zniknie z anteny, a jego wpis jest jedynie jedną z jego słynnych prowokacji:

To jakaś totalna głupota. O tej porze wkładamy, a nie zdejmujemy. To są słynne prowokacje Kuby – skomentował Miszczak.

Sam zainteresowany przez kolejne godziny nie zabierał głosu. W czwartkowy wieczór przerwał milczenie. Udostępnił dość wymowną grafikę,  którą można odebrać jako odpowiedź na słowa Edwarda Miszczaka. Król TVN-u znajduje się na eleganckim jachcie, ma na sobie strój sportowy oraz przeciwsłoneczne okulary. Pokusił się o mocny wpis:

Przeginanie pały uważam za takie samo prawo obywatelskie jak udział w wyborach.

Myślicie, że Edward Miszczak obrazi się za ten post?


Kuba Wojewódzki przerywa milczenie

Kuba Wojewódzki przerywa milczenie

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Edward Miszczak - Jesienna ramówka TVN 2021

Edward Miszczak - Jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×