Szukaj

Kuba Wojewódzki zakpił z Beaty Tadli i jej eks. Dziennikarka odpowiedziała mu tak, że czapki z głów. KLASA!

Beata Tadla

Beata Tadla

Kuba Wojewódzki znany jest z tego, że nie boi się mówić, ani pisać prosto z mostu, o tym co ma na myśli. Ostatnio postanowił odnieść się w swoim komentarzu do związków Beaty Tadli. Dziennikarka oddała mu z nawiązką.

Beata Tadla była w związku z tajemniczym biznesmenem, Rafałem. Niestety para postanowiła się rozstać, ze względu na dzielącą ich odległość. Mężczyzna, by uciąć falę domysłów, o zerwaniu poinformował w social mediach. Właśnie tam wydał oświadczenie, w którym podziękował dziennikarce za związek. Niestety okazało się, że Beta nie miała o nim pojęcia.

Ucinając wszelkie spekulacje i domysły, ale też odpowiadając na Wasze licznie zadawane mi ostatnio pytania, informuję: tak, mój związek z Beatą Tadlą się zakończył. Dziękuję jej za wszystkie wspólnie spędzone chwile i życzę wszystkiego, co najlepsze, bo niewątpliwie jest wspaniałą kobietą, która na to zasługuje – napisał.

Kuba Wojewódzki skomentował związki Beaty Tadli

Tadla nie skomentowała całej sytuacji, zamiast tego skupiła się na swoich najbliższych. Jednak ostatnio w mediach pojawiły się fotografie  mogące sugerować, że jej serce ponownie jest zajęte. Według portalu Pudelek doszło do romantycznego spotkania. Czy te doniesienia okazały się prawdziwe? Zapewne pokaże to czas.

Aktualnie Beata Tadla stała się bohaterką kolumny satyrycznej prowadzonej przez Kubę Wojewódzkiego w Polityce. Znany ze swoich kontrowersyjnych poglądów gwiazdor postanowił odnieść się do damsko-męskich relacji dziennikarki. Kąśliwym komentarzem określił jej dotychczasowe związki. Jednak na tym nie koniec.

Kuba wytknął jej też to, że mimo licznych porażek i kolejnych rozstań, Beata wciąż opowiada publicznie o nowych partnerach.

Beata Tadla cierpi na nieuleczalną chorobę bycia zakochaną na oczach całej Polski. Właśnie przedstawiła światu swego nowego narzeczonego, nie bacząc, że poprzednie związki wyglądały jak Pearl Harbor – czytamy.

Taki komentarz ze strony Wojewódzkiego może nieźle szokować, gdyż on sam bardzo często publikuje na swoim profilu zdjęcia swoich nowych partnerek. Dokładniej fragmenty ich ciał, bez ujawniania tożsamości. Tym samym stale podsyca krążące na jego temat plotki.

Tadla nie pozostała mu dłużna i postanowiła szybko skomentować jego wypowiedź.

Serdecznie pozdrawiam Kubę oraz wszystkie jego byłe, obecne i przyszłe partnerki. Na satyryczne komentarze nie obrażam się nigdy, bo mam do siebie dystans. A w tym komentarzu zauważam autoironię autora, którego bardzo lubię i któremu życzę w miłości dużo szczęścia – powiedziała w rozmowie z serwisem plotek.pl.

Coś nam mówi, że to tylko kwestia czasu kiedy na profilu dziennikarza pojawi się nowe zdjęcie partnerki.


Beata Tadla - gwiazdy porannych programów

Beata Tadla - gwiazdy porannych programów

Beata Tadla - gwiazdy porannych programów

Beata Tadla - gwiazdy porannych programów

Beata Tadla spędza czas nad morzem

Beata Tadla spędza czas nad morzem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×