Kuba Wojewódzki pozamiatał wpisem o LGBT. „Są jakieś pytania?”. Jego argumenty ciężko będzie podważyć

Kuba Wojewódzki o LGBT

Kuba Wojewódzki o LGBT

Kuba Wojewódzki na Facebooku zabrał głos w sprawie decyzji prezydenta, który podpisał tzw. Kartę Rodziny. Jego argumenty ciężko podważyć. 

Kuba Wojewódzki wie, jak przyciągnąć uwagę internautów. Od kilku tygodni w social mediach dodaje zdjęcia, na których towarzyszy mu piękna kobieta. Pojawia się z nim w mieszkaniu, samochodzie, podczas wspólnych podróży. Chociaż nie wyjawił jej tożsamości, zdradził, że ma na imię Magda.

Kuba Wojewódzki o LGBT. Mocny wpis dziennikarza

Kuba Wojewódzki nie tylko pokazuje tajemniczą partnerkę, ale także zabiera głos w ważnych, często trudnych tematach. Na Facebooku opublikował wpis, który jest komentarzem do jednej z ostatnich decyzji prezydenta. Andrzej Duda podpisał tzw. Kartę Rodziny, która jest traktowana, jako dyskryminacja LGBT. Swój sprzeciw wyraziło wiele znanych osób, w tym m.in. Julia Wieniawa.

Głos zabrał także Król TVN-u. Na Facebooku opublikował kilka zdjęć, na których znajdują się znani homoseksualiści, w tym m.in. Elton John, Freddie Mercury czy Ellen DeGeneres. Zdobył się na krótki, ale bardzo wymowny wpis:

CI LUDZIE NIE SĄ RÓWNI LUDZIOM NORMALNYM…
Przemysław Czarnek (PiS)

są jakieś pytania……..???

Część internautów nie ma wątpliwości, że te argumenty trudno podważyć. W komentarzach pod wpisem przyznają dziennikarzowi rację:

  • Kiedyś mój ulubiony nauczyciel j. polskiego powiedział: „Gdyby wszyscy byli normalni świat byłby nudny! Ja też jestem nienormalny” i miał rację! Bez tych osób nie poznalibyśmy takiej muzyki etc.
  • Ci ludzie są równi wobec nas!!! Porządni ludzie i dajmy Im spokój!!! #LGBT
  • Żyjmy i dajmy żyć innym.
  • Ci ludzie sa normalnymi wybitnymi ludzmi. Nie muszą się z nikim równać.
  • Cudowni ludzie. Zostawili coś po sobie coś dobrego.

Czego dotyczy Karta Rodziny?

Karta Rodziny to zobowiązanie, które niedawno podpisał Andrzej Duda. To zbiór zasad, którymi, jak zadeklarował, będzie się kierował, podejmując decyzję o podpisywaniu ustaw uchwalanych przez parlament. Oprócz powtórzenia, że według prezydenta rodzina to tylko kobieta, mężczyzna i dzieci, jest tam zawarta sugestia całkowitego zakazu edukacji seksualnej, w tym oczywiście zakaz tak zwanej „promocji homoseksualizmu”.


Kuba Wojewódzki z nową partnerką

Kuba Wojewódzki z nową partnerką

Kuba Wojewódzki i Natalia Szroeder

Kuba Wojewódzki i Natalia Szroeder

Robert Gawliński, Smolasty, Kuba Wojewódzki

Robert Gawliński, Smolasty, Kuba Wojewódzki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×