Szukaj

Kuba Wojewódzki wypoczywa nad morzem w towarzystwie swojej dziewczyny. Tym razem załapała się na wspólne zdjęcie

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki to mistrz budowania napięcia. Dziennikarz od kilku miesięcy pokazuje zdjęcia swojej nowej ukochanej, jednak nie ujawnia jej wizerunku. Tym razem opublikował ich wspólne zdjęcie.

Kuba Wojewódzki to postać, która od zawsze wzbudza wiele emocji. Oczywiście wszystko to za sprawą jego niekonwencjonalnych pomysłów i niezwykle ciętego języka. Ostatnio jednak uwielbia wodzić za nos swoich obserwatorów. Kieruje się zasadą wielkiej tajemnicy, a jego fani od kilku miesięcy mają nie lada zagadkę. Dzięki temu udało mu się wzbudzić nie tylko ogromne zainteresowanie wśród internatów, ale także wszystkich mediów.

Showman jest niezwykle aktywny w social mediach. To właśnie za pomocą Instagrama chętnie komunikuje się ze swoimi odbiorcami. Król TVN-u nie ma wielu tajemnic i często dodaje zdjęcia, na których pokazuje jak mieszka, spędza swój wolny czas i jak wygląda jego życie prywatne. Dziennikarz jest słynny także ze względu na swoje liczne związki. Ostatnio jednak stał się mistrzem budowania napięcia.

Jest w tym tak dobry, że jego fani z zapartym tchem wyczekują kolejnych zdjęć i prześcigają się w domysłach. Wszystko za sprawą kadrów, na których pojawia się tajemnicza nieznajoma. Towarzyszy mu w samochodzie, w mieszkaniu, a nawet w łóżku. Dziennikarz wciąż podsyca wszystkie doniesienia, pokazując kolejne fragmenty swojej lubej, jednak wciąż nie ujawnia jej twarzy i tożsamości.

Kuba Wojewódzki pokazał swoją nową dziewczynę

O nowej dziewczynie króla TVN-u wiemy już całkiem sporo. Prawdopodobnie ma ciemne włosy, uwielbia wypoczywać na plaży spędzać czas u boku swojego chłopaka. Prawdopodobnie ma też na imię Natalia, co sam Kuba napisał w jednym z komentarzy na Instagramie. Dzisiaj na profilu dziennikarza pojawiło się kolejne zdjęcie z jego ukochaną. Ponownie została ona uchwycona w taki sposób, aby nie ujawniać swojej tożsamości.

Showman razem z partnerką schyłek lata postanowili spędzić nad polski morzem. Wybrali się wspólnie do Jastarni. Nie wylegują się jednak na plaży. Czas spędzają na aktywnym wypoczynku. Na najnowszym zdjęciu z ukochaną Kuba również bawi się z fanami w kotka i myszkę, widać na nim bowiem jedynie cień fotografującej go kobiety.

Nie szukaj dziewczyny, która potrafi zrobić i dobre zdjęcie i dobry rower… (Mahatma Gandhi) – podpisał fotografię.

Myślicie, że Kuba w końcu uchyli rąbka tajemnicy i zdecyduje się ujawnić tożsamość swojej ukochanej?

 


Kuba Wojewódzki w obiektywie swojej dziewczyny

Kuba Wojewódzki w obiektywie swojej dziewczyny

Kuba Wojewódzki pochwalił się partnerką

Kuba Wojewódzki pochwalił się partnerką

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×