Szukaj

Mama Kuby Wojewódzkiego nie żyje. Uhonorował ją w wyjątkowy sposób

Maria Wojewódzka, mama Kuby, nie żyje. Kiedy zmarła?

Zmarła mama Kuby Wojewódzkiego

Maria Wojewódzka nie żyje. Zmarła mama Kuby Wojewódzkiego. Król TVN-u zadedykował jej swoją biografię, którą wydał w 2018 roku. Na żywo poinformowało o śmierci kobiety.

Kuba Wojewódzki uhonorował zmarłą mamę w książce

Kuba Wojewódzki bryluje na salonach od lat, a jego pozycja w show-biznesie jest niemal nie do zachwiania. Zasłynął jako surowy juror, dociekliwy dziennikarz i kontrowersyjny showman, a jego program nadal nie spada z czołówek oglądalności. Jest osobą niezwykle ekstrawertyczną w pracy i bardzo skrytą, jeśli chodzi o sprawy prywatne. Niemal nigdy nie komentuje życia miłosnego, a rodzina jest świętością, o której w całej swojej karierze wspomniał zaledwie parę razy. Jak zaznacza Na żywo, autobiografia, którą wydał w 2018 wskazuje jednak, że jego ukochanej mamy nie ma już na świecie, a ich relacja musiała być bardzo wyjątkowa.

Co właściwie wiemy o rodzinie Kuby? Wiadomo, że ma rodzeństwo i że przyszedł na świat w Koszalinie jako dziecko Marii WojewódzkiejBogusława Wojewódzkiego. Gdy rodzina przeniosła się do stolicy, ojciec Wojewódzkiego pracował w prokuraturze warszawskiej, zmarł parę lat temu, to pani Maria zajmowała się dziećmi i prowadziła dom. Z doniesień w mediach wynika, że relacja Kuby z mamą była bardzo silna.

Gdy pani Maria zachorowała, Kuba osobiście dbał, żeby niczego jej nie brakowało, a opieka medyczna była na najwyższym poziomie. Dopilnował również, by informacja o jej śmierci nie stała się pożywką dla mediów. Wniosek, że doszło do tego przykrego i trudnego dla Wojewódzkiego zdarzenia nasuwa się, gdy ma się w dłoni jego autobiografię. Uhonorował mamę i zadedykował jej książkę, która robi furorę na rynku:

Pamięci mojej Mamy, która na szczęście już tego nie przeczyta – głosi dedykacja zamieszczona na pierwszej stronie.

Jej odejście musiało być dla niego ogromnym ciosem.

To już chyba oficjalne. Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska są jednak parą? Przyłapano ich razem na wystawnym przyjęciu

Kuba Wojewódzki wspomina prywatną rozmowę z Korą: „Poklepała mnie po ramieniu i powiedziała, że…”. Zapamięta jej słowa do końca życia

Marcin Prokop oświadczył się żonie przez SMS-a! Kuba Wojewódzki ujawnił jego zabawną treść

Kuba Wojewódzki rozprawił się bardzo boleśnie z Michałem Figurskim: „Swoje życie prywatne sp•••dolił koncertowo, a dziś robi to samo z życiem zawodowym”


Oglądasz program “Kuba Wojewódzki”?

×