Kuba Wojewódzki dla Malwiny Wędzikowskiej złamał swoją żelazną zasadę! Jest pierwszą, której się to udało!

Malwina Wędzikowska i Kuba Wojewódzki związek

Malwina Wędzikowska i Kuba Wojewódzki związek

Co Kuba Wojewódzki zrobił dla Malwiny Wędzikowskiej?

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska są parą? Twoje Imperium donosi, że showman złamał dla stylistki swoją żelazną zasadę. Jaką?

Malwina Wędzikowska i Kuba Wojewódzki są w związku?

Kuba Wojewódzki znany jest nie tylko ze swojego ciętego języka i roli samozwańczego króla TVN-u, ale także z zamiłowania do znacznie młodszych kobiet – młodszych, to znaczy takich, które są przed trzydziestką. Czy tym razem zmienił swoje upodobana i przerzucił się na odrobinę starsze partnerki? Jak donosi Twoje Imperium, nowy związek showmana zwiastuje rewolucję w jego życiu.

Kuba ostatnio wyznał, że myśli nad powiększeniem rodziny. Gwiazdor przyznał, że nie mógłby uznać swojego życia za spełnione nie mając potomka. Do roli matki wybrał już nawet kilka kandydatek:

Popularny dziennikarz nie pozwolił jednak, by przy okazji tej chwili szczerości ucierpiała jego opinia playboya. Ujawnił więc, że kandydatek na matkę jego dziecka lub dzieci jest kilka – czytamy w tygodniku.

Wydaje się, że wśród nich spore szanse na triumf może mieć piękna Malwina Wędzikowska, która swego czasu zawróciła w głowie holenderskiemu milionerowi Rinke Rooyensowi. Para, chociaż oficjalnie nie odpowiada na plotki na temat rzekomego związku, coraz częściej widywana jest razem.

Kuba i Malwina zostali przyłapani nie tylko na butelce wina późną nocą w modnej knajpce, ale także podczas jubileuszu z okazji 50-lecia pracy artystycznej Andrzeja Seweryna. Co prawda przyszli osobno, ale niemalże cały wieczór spędzili w swoim towarzystwie.

Czy Malwinie udało się usidlić Kubę na dłużej? Jeśli tak, oznacza to, że Wojewódzki nagiął swoją dotychczasową zasadę dotyczącą wieku ukochanej, której trzymał się od lat. Wędzikowska za dwa miesiące zbliży się do 40-stki – skończy 36 lat.

To już chyba oficjalne. Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska są jednak parą? Przyłapano ich razem na wystawnym przyjęciu

Mama Kuby Wojewódzkiego nie żyje. Uhonorował ją w wyjątkowy sposób

Kuba Wojewódzki napisał o romansie z Mają Sablewską. Odpowiedziała mu zdjęciem i jednym krótkim zdaniem

Malwina Wędzikowska od stóp do głów w ciuchach z sieciówki! Wygląda jak milion dolarów!


Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska w stylizacji z sieciówki

Malwina Wędzikowska w stylizacji z sieciówki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×