Największy kicz w historii?! Kuba Wojewódzki w butach, których nie chcą nosić żadne gwiazdy!

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki wywołał niemałe poruszenie swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie. Nie chodzi tu o kolejną piękność, która uwiódł, a o paskudne buty, które miał na nogach. Czy za sprawą charyzmatycznego dziennikarza wrócą znowu do łask i zapełnią półki sklepowe? 

Kuba Wojewódzki od lat świetnie radzi sobie na antenie TVN w roli nienagannie ubranego prezentera. Ma wszystko, co identyfikuje się z bogactwem. Ekskluzywne nieruchomości, drogie auta i wyszukane zegarki. Bardzo często osoby publiczne ubierając się „po swojemu” kreują nowe style i wyznaczają modowe trendy. Czy tak będzie też tym razem? Samozwańczy Król TVN-u umieścił właśnie na Instagramie nowe zdjęcie, w którym zachęca do wzięcia udziału w pewnym konkursie. Od razu w oczy wszystkich fanów rzuciły się jego buty. Tak, to popularne Crocsy, którymi jeszcze niedawno cieszyła się cała Polska. Uważane za jedne z najbrzydszych butów świata, klapko-sandały, uchodziły za synonim obciachu i kiczu, a nosili je głównie starsi panowie z piwnym brzuszkiem i wąsem zwani potocznie Januszami.

Dziś Kuba Wojewódzki próbuje swoich sił jako restaurator. Pieniądze, które uzbierał podczas swojej kariery spokojnie wystarczyły, aby mógł zainwestować w nowy biznes. Jak radzą specjaliści od lokowania pieniędzy celebrytów, każdy nowy biznes może być świetnym źródłem dochodu, zwłaszcza, gdy reklamuje się restauracje swoim nazwiskiem, czasem wpadnie do lokalu w odwiedziny i nie pracuje się w nim na etacie. Plotka głosi, że kluczem do sukcesu jest to, żeby stale powtarzali twoje nazwisko. Nieważne, czy mówią o tobie dobrze, czy źle. Ważne, żeby pojawiało się w Internecie. Kuba Wojewódzki chyba wziął sobie to przesłanie do serca i bardzo pokochał rzucające się w oczy Crocsy, bo fani od razu zaczęli reagować na jego najnowsze zdjęcie.

  • Kuba nawet w crocksach wyglądasz elegancko , z tym to się trzeba urodzić.
  • Dystans nie do podrobienia.
  • Buciki the best – piszą fani pod jego postem.

Musimy przyznać, że Kuba wojewódzki w nowej, zaskakujące stylizacji wygląda naprawdę rewelacyjnie. Kiedy w Polsce panował szał na te buty, półki sklepowe aż uginały się pod ich ciężarem. Styliści wiedzą, że dobrze dobrany outfit jest kluczem do sukcesu. Tu chyba wzięli wolne, w końcu mamy sezon urlopowy, ale jak mawia stare przysłowie „ładnemu we wszystkim ładnie”.

 


Kuba Wojewódzki w Crocksach - Instagram

Kuba Wojewódzki w Crocksach - Instagram

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki otwiera restaurację

Kuba Wojewódzki otwiera restaurację

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×