Szukaj

Kuba Wojewódzki ma nową ukochaną? Pokazał romantyczne zdjęcie z Mediolanu!

Kuba Wojewódzki z nową dziewczyną?

Kuba Wojewódzki pochwalił się tajemniczym zdjęciem ze zgrabną blondynką. Król TVN-u wybrał się do Mediolanu tuż przed Wielkanocą na mecz AC Milan. Towarzyszyła mu obca piękność. Kim jest? Czyżby był znów zakochany?

Czyżby Kuba Wojewódzki miał nową dziewczynę? Samozwańczy król TVN-u rozstał się z Renatą Kaczoruk już w trakcie trwania poprzedniej edycji Tańca z Gwiazdami, choć para utrzymywała ten przykry fakt w tajemnicy. Jak mówiono, nie chcieli, by prywatne dramaty wpłynęły na udział modelki w show. Ich niespodziewane zakończenie relacji było dla fanów ogromnym zaskoczeniem. Mówiono w końcu o zaręczynach, białych sukienkach i o tym, że komuś wreszcie udało się Wojewódzkiego usidlić. Nic z tego ostatecznie nie wyszło, a media długo jeszcze spekulowały, czy między parą dojdzie do pojednania.

Później mówiono, że Kuba spotyka się z Malwiną Wędzikowską. Narobiło się wokół nich ogromnego zamieszania, ale ostatecznie także okazało się, że nic głębszego z ich spotkań nie wynika. Teraz fani są jednak przekonani, że Kuba skrywa przed światem nową partnerkę i drażni się z nimi w social mediach. Pokazał tajemnicze zdjęcie z Mediolanu, na którym pozuje z niemniej tajemniczą blondynką. Długonoga ślicznotka w koszulce piłkarskiego zespołu stała tyłem do obiektywu, nie wiadomo więc kim jest, ale Internauci wiedzą swoje. W komentarzach nie zabrakło pytań o rodzaj relacji łączącej dziewczynę z showmanem, ale Wojewódzki – co zaskakujące – milczy jak grób.

Czyżby nowa miłość?

Zobacz: Kuba Wojewódzki pokazał swój nowy dom! Jego salon prezentuje się jak wielkie luksusowe lobby hotelowe!

Zobacz: Wielka nienawiść Mai Sablewskiej i Kuby Wojewódzkiego przerodziła się w piękną miłość! Komentarz gwiazdy tylko to potwierdza!

Zobacz: Kuba Wojewódzki szpanuje swoim luksusowym apartamentem! Zabójczy widok z okna i bogaty wystrój powalają na kolana!

 


Kuba Wojewódzki z nową dziewczyną?

Kuba Wojewódzki z nową dziewczyną?

Kuba Wojewódzki pokazał swój nowy dom w Warszawie

Kuba Wojewódzki pokazał swój nowy dom w Warszawie

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Ewą Farną

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Ewą Farną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×