Szukaj

Kuba Wojewódzki przeżywa pierwszy kryzys w związku. Partnerka wbiła mu nóż w serce. Wszystko ogłosił publicznie

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki od jakiegoś czasu podobno związany jest z piękną Angeliką Wachowską. Wygląda na to, że nad ich relacją zawisły czarne chmury. Co opublikował dziennikarz?

Kuba Wojewódzki należy do grona gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Samozwańczy król TVN-u chętnie pokazuje swoje życie prywatne i zawodowe. Często udostępnia zdjęcia półnagich kobiet i reklamuje rozmaite produkty jak rasowy influencer. Tak samo jak słynne talk-show dziennikarza, fanów interesuje jego życie prywatne.

Od rozstania z Renatą Kaczoruk zastanawiano się, z kim się spotyka. Do social mediów 57-letni gwiazdor wrzucał zdjęcia, na których towarzyszyła mu tajemnicza, smukła piękność. Część internautów spekulowała, że szczupłe nogi widoczne na fotografiach należą do Anny Muchy. Ta teoria jednak nie znalazła potwierdzenia w rzeczywistości, ponieważ okazało się, że aktorka obecnie spotyka się z aktorem Jakubem Wonsem.

Pod koniec roku dziennikarz pokazał zdjęcie z wodziankąAngeliką Wachowską. Tym samym uciął dalsze spekulacje. To 28-latka jest najprawdopodobniej jego nową miłością.

Niedawno obchodziliśmy walentynki, jednak na profilu Kuby trudno dopatrzeć się romantycznego postu. Pojawił się natomiast taki, który sugeruje kryzys w związku showmana.

Pierwszy kryzys w związku Kuby Wojewódzkiego

Nowa partnerka Kuby jest od niego młodsza o 29 lat. Wachowska lubi eksponować swoje wdzięki w odważnych sesjach zdjęciowych, których efekty cieszą się dużą popularnością wśród jej fanów na Instagramie. Została zauważona nawet za oceanem – zaistniała jako playmate amerykańskiego wydania Playboya. Wkrótce zastąpiła Dominikę Zasiewską w programie Wojewódzkiego. Jak zaczęła tę pracę?

Do programu trafiłam tak naprawdę przez przypadek. Stało się to niedługo po sesji dla amerykańskiego Playboy’a. Wydaje mi się, że ta sesja zwróciła uwagę kogoś z produkcji, ale nigdy o to nie pytałam. Zaproponowano mi udział w odcinku telewizyjnego show, a na nagraniu okazało się, że zapraszają mnie już na cały sezon. Jak będzie w kolejnym? Na razie to tajemnica… także i dla mnie – mówiła w rozmowie z maxmodels.pl.

Angelika zwróciła także uwagę prowadzącego, z którym prawdopodobnie obecnie jest w związku. Jednak najnowszy post Kuby sugeruje czarne chmury nad relacją.

Właśnie zgodnie doszliśmy do porozumienia ~ KONTROLOWANIE PARTNERA JEST UPOKARZANIEM I JEGO I SIEBIE… Dobranoc – napisał.

Internauci komentują, że słowa ich idola są bardzo prawdziwe. Jednak co zwiastuje post Wojewódzkiego? Jedna z jego odpowiedzi na wpis fana może sugerować poważne kłopoty:

Otóż to. Zaufanie, lojalność ! – napisał internaua.

Kuba odpowiedział w swoim stylu:

Mężczyźni zdradzają, bo mężczyźni to dupki. Kobiety zdradzają, bo mężczyźni to dupki…

Czy jednak jest tu jakieś drugie dno?


Kuba Wojewódzki - kryzys w związku?

Kuba Wojewódzki - kryzys w związku?

Kuba Wojewódzki - kryzys w związku?

Kuba Wojewódzki - kryzys w związku?

Kuba Wojewódzki i Angelika Wachowska

Kuba Wojewódzki i Angelika Wachowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×