Szukaj

Kuba Wojewódzki oddał hołd Korze podczas jesiennej ramówki TVN. Swoim gestem zrobił ogromne wrażenie

Kuba Wojewódzki, Kora

Kuba Wojewódzki, Kora

Kuba Wojewódzki uczcił pamięć Kory

To już tradycja, że pod koniec sezonu letniego w Warszawie odbywa się konferencja ramówkowa TVN, podczas której prezentowane są nowości, jakie stacja przygotowała dla swoich widzów. Wydarzenie do stolicy przyciąga największe gwiazdy telewizji, które mają możliwość wykorzystania swoich pięciu minut na zwrócenie uwagi fotoreporterów wymyślnymi stylizacjami. To jednak nie tylko okazja do tego, aby zabłysnąć stylem, ale także by uczcić pamięć o przyjaciołach. Tak jak Kuba Wojewódzki, który podczas swojego wejścia wykonał piękny gest. Co zrobił?

Kuba Wojewódzki to osoba, której z pewnością nikomu przedstawiać nie trzeba. Dziennikarz od kilkunastu lat sukcesywnie prowadzi swój program, który w ostatnim czasie jest jedną z flagowych produkcji TVN. Nic więc dziwnego, że Kuba pojawił się podczas czwartkowej konferencji. I trzeba przyznać, że wie jak zaprezentować się w wielkim stylu.

Przypomnijmy, że podczas wiosennej konferencji wyszedł w towarzystwie orkiestry dętej. Tym razem postanowił okroić nieco skład wychodzących na scenie, a wraz z nim wyszły dwie kobiety. Moment ten uświetniła gra znanych w Polsce wiolonczelistów Cello Brothers. Najpierw wykonali oni muzykę z jego show, a następnie utwór Kory i Maanamu pt. Krakowski spleen. Od samego słuchania można było dostać dreszczy.

Dodajmy, że Wojewódzki to jedna z gwiazd, które pojawiły się na pogrzebie artystki. Wcześniej jednak w krótkim, a zarazem niezwykle wzruszającym wpisie, uczcił pamięć piosenkarki.

… do innych niepodobna…żegnaj k.

Opublikowany przez Kuba WojewódzkiKról TVN Piątek, 27 lipca 2018

Piękny gest, prawda?

Kuba Wojewódzki sprzedaje swoje luksusowe auto w internecie! Sprawdzamy cenę i zaglądamy do środka samochodu. Są zdjęcia

Renata Kaczoruk w seksownym bikini wygina się w pałąk na dmuchanej zabawce! Kuba Wojewódzki teraz widzi, ile stracił

Kuba Wojewódzki świetnie wie czego trzeba mu do szczęścia. Z okazji 55 urodzin sprawił sobie prezent nie z tej ziemi!


Kuba Wojewódzki – TVN jesienna ramówka 2018

Kuba Wojewódzki – TVN jesienna ramówka 2018

Kuba Wojewódzki - pogrzeb Kory

Kuba Wojewódzki - pogrzeb Kory

Kuba Wojewódzki sprawił sobie Bentleya na urodziny

Kuba Wojewódzki sprawił sobie Bentleya na urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×