Szukaj

Wojewódzki wyprawił ociekające luksusem urodziny w prywatnym samolocie. Na pokładzie nie zabrakło jego nowej partnerki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki świętuje swoje 57. urodziny. Dziennikarz podzielił się z internautami zdjęciami z tego ważnego dnia. Jest luksusowy samolot, szampan i coś jeszcze. 

Kuba Wojewódzki to postać, która od zawsze wzbudza wiele emocji. Oczywiście wszystko to za sprawą jego niekonwencjonalnych pomysłów i niezwykle ciętego języka. Ostatnio jednak uwielbia wodzić za nos swoich obserwatorów. Kieruje się zasadą wielkiej tajemnicy, a jego fani od kilku miesięcy mają nie lada zagadkę. Dzięki temu udało mu się wzbudzić nie tylko ogromne zainteresowanie wśród internatów, ale także wszystkich mediów.

Showman jest niezwykle aktywny w social mediach. To właśnie za pomocą Instagrama chętnie komunikuje się ze swoimi odbiorcami. Król TVN-u nie ma wielu tajemnic i często dodaje zdjęcia, na których pokazuje jak mieszka, spędza swój wolny czas i jak wygląda jego życie prywatne. Dziennikarz jest słynny także ze względu na swoje liczne związki. Ostatnio jednak stał się mistrzem budowania napięcia. Jest w tym tak dobry, że jego fani z zapartym tchem wyczekują kolejnych zdjęć i prześcigają się w domysłach. Wszystko za sprawą kadrów, na których pojawia się tajemnicza nieznajoma. Towarzyszy mu w samochodzie, w mieszkaniu, a nawet w łóżku. Wszyscy przeciągają się w domysłach, kim jest owa partnerka. Dziennikarz wciąż je podsyca, pokazując kolejne jej fragmenty, jednak wciąż nie ujawnia jej twarzy i tożsamości.

Kuba Wojewódzki świętuje urodziny. Uwagę zwraca jeden szczegół

Jakiś czas temu Kuba pochwalił się zdjęciem, które w internecie wywołało prawdziwą burzę. Udostępnione zdjęcie pokazywała piękną kobietę, która korzystała z uroków słonecznej pogody nad morzem. Nie miała na sobie ubrania i leżała nago na kocu. Teraz spekulacje na temat nowej partnerki Wojewódzkiego odżyją na nowo. Wszystko za sprawą jego urodzinowych zdjęć.

Dziś moje urodziny. Z tej okazji życzę Wam, abym żył jak najdłużej. WIERSZ. O mój Boże. Coś mnie tyle razy. Wystawił na pokuszenie. Fajnie było. Dobranoc🖤 Uciekam daleko… -napisał Kuba pod zdjęciem.

Dziennikarz postanowił świętować w prawdziwie gwiazdorskim stylu. W tym celu wybrał się luksusowym samolotem poza granice kraju. Celebrację tego dnia rozpoczął już w przestworzach, delektując się kieliszkiem szampana. Widać jednak, że nie będzie to samotna podróż. Swoje święto spędzi u boku kobiety. Na zdjęciu z wnętrza samolotu jest widoczna damska torebka, należąca zapewne do jego towarzyszki. Czy jest to własność ślicznej brunetki z plaży? Tego jeszcze nie wiemy.


Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki nad morzem

Kuba Wojewódzki nad morzem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×