Szukaj

Kuba Wojewódzki publicznie zakończył przyjaźń z Agustinem Egurrolą! Tylko on mógł zrobić coś takiego na wizji

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki skomentował decyzję Agustina Egurroli o przejściu z TVN do TVP. Nie szczędził cierpkich słów pod adresem dawnego kolegi z pracy.

Kuba Wojewódzki pierwsze kroki w telewizji stawiał w TVP, potem przeszedł do Polsatu, a w 2006 roku do TVN-u. W ostatniej z wymienionych stacji prowadzi autorski talk-show, w którym rozmawia z zaproszonymi gwiazdami. Każdy odcinek cieszy się sporą popularnością wśród widzów.

Autorskie show Kuby zadebiutowało 4 października 2002 roku w Polsacie, tuż po finale pierwszej edycji Idola. Na kanapach zasiadły wówczas Beata Ścibakówna i Anna Nowak-Ibisz. Na antenie wspomnianej stacji wyemitowano siedem sezonów, potem show przeniesiono do TVN-u.

Wojewódzki zgromadził wokół siebie mnóstwo fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prężnie działa w social mediach. Tam dzieli się wybranymi ciekawostkami z życia prywatnego. Tak jak niedawno, gdy pokazał archiwalne zdjęcie zrobione przy okazji debiutu jego programu. Przypomniał fanom, że 19 lat temu nosił bardzo odważną fryzurę (fotografię zobaczycie tutaj).

Kuba Wojewódzki komentuje przejście Agustina Egurroli z TVN do TVP

We wtorkowy wieczór wyemitowano kolejny odcinek show Kuby Wojewódzkiego. W programie pojawili się Piotr Głowacki oraz Marcin Najman. Zanim jednak zaproszeni goście weszli do studia, król TVN-u skomentował decyzję Agustina Egurroli.

Przypomnijmy, że tancerz, któremu popularność przyniosły programy You can dance oraz Mam talent przyjął propozycję TVP. Wiosną będzie oceniać uczestników Dance Dance Dance 3.

Kuba Wojewódzki w trzech zdaniach podsumował zachowanie Agustina. W jego słowach nie brakowało uszczypliwości. Publicznie postanowił zakończyć przyjaźń z Egurrolą:

Kiedyś pracowałeś z Martyną Wojciechowską, a teraz będziesz z Norbim. Potwierdzają się moje słowa – taniec to droga donikąd. Żegnaj przyjacielu.

Król TVN-u nie jest jedyną osobą, która nie ukrywa swojego rozczarowania decyzją tancerza. Niedawno na ten temat wypowiedziała się m.in. Kinga Rusin. Dodała wpis w social mediach, w którym nie ukrywała swojego żalu:

Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach też pozdrawiam, o ile jeszcze tam wiszą! Ps. Agustin @agustinegurrola, gratuluję laudacji we wczorajszych Wiadomościach. Żeby tylko prezes nie był zazdrosny…

Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Kuba Wojewódzki i Angelika Wachowska

Kuba Wojewódzki i Angelika Wachowska

Kuba Wojewódzki nie obchodzi świąt Bożego Narodzenia

Kuba Wojewódzki nie obchodzi świąt Bożego Narodzenia

Agustin Egurrola dodał nowy post na Instagramie

Agustin Egurrola dodał nowy post na Instagramie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×