Kuba Wojewódzki już nie jest królem TVN-u. To kogoś innego widzowie chcą oglądać na ekranie. Kto zajął jego miejsce?

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki przez wiele lat był jedną z największych gwiazd stacji TVN. Dziennikarz prowadził własny talk-show, który cieszył się ogromną popularnością. Okazuje się, że teraz stacja stawia na nową gwiazdę. Kto jest nowym królem TVN-u? 

Kuba Wojewódzki przez wiele lat był jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd stacji TVN. Odkąd przeszedł tam ze stacji Polsat razem ze swoim autorskim talk-show zaczął pojawiać się także w innych programach. Nie brakowało dla niego kolejnych zawodowych propozycji. Był między innymi jurorem w programach Mam Talent i X-Factor. Dziennikarz dzięki temu stał się jedną z najbardziej znanych twarzy stacji i nie mógł narzekać na brak zainteresowania ze strony fanów. Przez wiele lat tytułował się nawet Królem stacji TVN.

Zdaje się jednak, że ma bardzo godnego następcę, ponieważ w ostatnim czasie to Marcin Prokop zdaje się być dziennikarzem, który pojawia się w największej ilości formatów prezentowanych przez nadawcę. Podczas gdy Kuba prowadzi swój talk-show, gospodarz Dzień Dobry TVN, nie może narzekać na brak kolejnych propozycji ze strony pracodawców i wiadomo, że jest traktowany po królewsku, co pokazał jakiś czas temu na Instagramie.

Marcin Prokop nowym królem stacji TVN

Marcin Prokop kilkanaście lat temu w duecie z Dorotą Wellman opuścili TVP i przyjęli propozycję pracy od TVN. Okazało się to świetną decyzją, ponieważ nie tylko od lat prowadzą śniadaniówkę, ale też dostają kolejne propozycje. Jak ustalił Super Express, to właśnie Prokop jest teraz najbardziej rozchwytywaną gwiazdą. Jest gospodarzem DDTVN, można go oglądać w Miłych wieściach, a w jesiennej ramówce pojawi się w dwóch kolejnych programach. Marcin będzie prowadzącym Mam talent, a także przygotowuje się do kolejnego sezonu Lego Masters.

Jak się okazuje Kuba i Marcin nie są przyjaciółmi, a jakiś czas temu Dorota Wellman postanowiła skomentować ich relacje, co teraz przypominał tabloid. To, że kolega po fachu cieszy się obecnie większą popularnością wśród widzów, może być zatem jeszcze bardziej przykre dla gospodarza talk-show.

Kuba nie może się pogodzić z tym, że Marcin jest od niego młodszy, bardziej wygadany i cieszy się większą sympatią telewidzów niż on sam. Marcin wielokrotnie próbował wyciągać rękę na zgodę, ale Kuba nie był i nie jest chyba na to gotowy – mówiła Dorota Wellman.

Pewne jest natomiast to, że gdy panowie pojawiali się razem w programie Mam Talent, to show cieszyło się ogromną popularnością. Widzowie na pewno z chęcią jeszcze raz zobaczyliby ich razem na ekranie.


Kto poprowadzi Mam talent! z Marcinem Prokopem?

Kto poprowadzi Mam talent! z Marcinem Prokopem?

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Marcin Prokop - gwiazdy w poniedziałkowym odcinku Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop - gwiazdy w poniedziałkowym odcinku Dzień Dobry TVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pajacyk Kubuś kiedy z nim zrobia porzadek

 • GośćJola pisze:

  Nie ! Kuba jest bardzo inteligentny lubie go ogladac Prokop nudny mdly bez jaj

 • Gość pisze:

  Po co te głupkowate miny robi Wojewódzki

 • Gość pisze:

  Czas najwyższy na zmianę

 • halinka pisze:

  o lele Marcin nie tylko jest mlodszy jest przede wszystkim inteligentny . By zyskac swoja popularnosc nie skandalizowal. Bardzo Go lubie .Natomiast Kuba to zwykly claun

 • halinka pisze:

  Marcin nie tylko jest mlodszy jest przede wszystkim inteligentny . By zyskac swoja popularnosc nie skandalizowal. Bardzo Go lubie .Natomiast Kuba to zwykly claun

 • Gość pisze:

  W końcu!!!!!! Wojewódzki to stary pajac, który się wybił na poniżaniu, obrażaniu ludzi w swoim „szoł” . Taki „jenteligentny”, a nie jest w stanie wysłuchać swoich gości. Prokop jest jest zabawny, normalny, zdystansowany, bardzo inteligentny i powiem to raz jeszcze NORMALNY!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×