Szukaj

Wielki powrót duetu Kuba Wojewódzki i Michał Figurski. Połączyli siły we wspólnym projekcie

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski

Kuba Wojewódzki na swoim profilu zapowiada wielki powrót słynnego duetu Michał Figurski-Kuba Wojewódzki. Fani są poruszeni, taka wiadomość jest naprawdę elektryzująca.

Relacje Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego nie zawsze układały się dobrze. Pracowali razem od 2008 do 2012 w Esce Rock, gdzie prowadzili audycję Poranny WF. Poróżnił ich konflikt, który rozpoczął się od niewybrednego żartu o Ukrainkach. W jego wyniku zwolniony z radia został tylko Figurski. Ich drogi zawodowe się rozeszły, a gdy Wojewódzkiemu zarzucano brak lojalności, dziennikarz w swoim show tłumaczył, że przecież byli tylko kolegami z pracy. Potem ich stosunki się na nowo ociepliły, a Wojewódzki w rozmowie z Weekend.gazeta.pl przyznał, że Figurski „był najlepszym partnerem radiowym”.

Wsparł też kolegę, gdy ten wylądował w szpitalu. Jego stan był ciężki. Na chwilę odzyskał przytomność, ale lekarze wprowadzili go w stan śpiączki farmakologicznej. Do życzeń powrotu do zdrowia dołączył wtedy  Kuba Wojewódzki, który na swoim profilu na FB napisał:

MICHAŁ !!!
Prawdziwi Mistrzowie Zawsze Dają Radę !!!
… wiem to, bo przeżyliśmy niejedno …
k.
Zdrowiej !

Obecnie ich stosunki są bardzo poprawne, a na Instagramie Wojewódzkiego pojawiła się zapowiedź, że duet powraca.

Kuba Wojewódzki zapowiada powrót duetu z Figurskim

Michał Figurski prawie cztery lata temu miał wylew. Niezdrowy i imprezowy tryb życia doprowadził do tego, że w młodym wieku musiał walczyć o życie. Z jego skutkami zmaga się do dziś. Przeszedł szereg trudnych operacji, w tym operację przeszczepu nerki oraz trzustki. Dziennikarz przez długie lata prowadził bardzo imprezowy tryb życia i nie dbał o zdrowie. W wywiadzie dla Vivy! zwierzył się, że nie dopuszczał do siebie myśli o chorobie, nie chciał dopuścić myśli, że nie może robić wszystkich tych rzeczy, co jego równolatkowie:

Dostałem cukrzycy, będąc młodym człowiekiem i – podobno to powszechna reakcja – zbuntowałem się. Żyłem, oszukując siebie samego i wszystkich dookoła, że się prowadzę dobrze i że nic mi nie grozi. […] Jestem głównym winowajcą. Mogę mieć pretensje do siebie, bo ostrzegano mnie, czym grozi zaniedbana cukrzyca.

Obecnie nauczył się, jak żyć z chorobą, która niemal odebrała mu życie. Założył fundację Najsłodsi, która ma na celu uświadamiać ludzi na temat podstępnej cukrzycy. Z okazji Światowego Dnia Cukrzycy siły z Figurskim w szerzeniu wiedzy o schorzeniu połączy między inny Kuba Wojewódzki, co zapowiedział na swoim profilu.

WIELKI POWRÓT DUETU WOJEWÓDZKI & FIGURSKI
Tym razem w związku ze Światowym Dniem Cukrzycy

Szczegóły na profilu Fundacji Najsłodsi #cukierjestdodupy #bezcukru #najsłodsi #challengekulinarny @fundacjanajslodsi
@andrzejpagowski_poster

Fani są zachwyceni nawet tak chwilową współpracą, z rozrzewnieniem wspominają czasy ich audycji radiowej:

  • Kiedyś to było…
  • Fajne czasy, czasy eski.
  • Brawo panowie.
  • Tęsknię za wami…

Szykuje się prawdziwa gratka. Zajrzyjcie też na profil fundacji Najsłodsi po więcej szczegółów.


Kuba Wojewódzki pogodził się z Michałem Figurskim

Kuba Wojewódzki pogodził się z Michałem Figurskim

Michał Figurski u Kuby Wojewódzkiego

Michał Figurski u Kuby Wojewódzkiego

Michał Figurski podczas spotkania zorganizowanego w Światowy Dzień Udaru Mózgu

Michał Figurski podczas spotkania zorganizowanego w Światowy Dzień Udaru Mózgu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×