Menadżer oficjalnie o związku Kuby Wojewódzkiego z gwiazdą sportu. Jednak jest coś na rzeczy?

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki niedawno na Instagramie pokazał zdjęcie z gwiazdą sportu, Angeliką Wątor. Czy coś ich łączy? Menadżer szablistki komentuje.

Kuba Wojewódzki jest bardzo aktywny w social w mediach. Publikuje posty, w których zwraca uwagę na ważne sprawy. Do takich należą wybory prezydenckie, które odbędą się 28 czerwca. By zachęcić internautów do wzięcia udziału w głosowaniu, na Facebooku dodał krótki, ale bardzo wymowny post. Opublikował kartkę z kalendarza, którą podpisał:

Każdy z nas jest jednoosobową większością.
Pamiętajcie o tym…

Kuba Wojewódzki i Angelika Wątor się spotykają?

Kuba Wojewódzki co jakiś czas udostępnia posty, na których towarzyszą mu piękne kobiety. Chociaż często nie pokazuje ich twarzy, niedawno zrobił wyjątek. Podzielił się zdjęciem, na którym towarzyszą mu Piotr Stramowski i piękna blondynka, Angelika Wątor. Gdy wpis obiegł media, wiele osób zaczęło się zastanawiać, co łączy króla TVN-u i Angelikę?

Twoje imperium donosi, że gwiazdor TVN od kilku tygodni darzy ją sporym zainteresowaniem. Podobno ich znajomość jest bardzo świeża i trwa od niedawna. Sami zainteresowani nie chcą komentować tych doniesień. Głos zabrał jednak menadżer szablistki, Robert Stawski, który w tygodniku powiedział:

Nie mogę ani potwierdzić, ani zaprzeczyć, że są w związku.

Czyżby jednak było coś na rzeczy? O tym przekonamy się wkrótce.

Kim jest Angelika Wątor?

Angelika Wątor, z którą podobno spotyka się Kuba, to utytułowana szablistka, która należy do ścisłej kadry narodowej i trenuje w klubie ZKS Sosnowiec. Zdobyła m.in. złoty medal Igrzysk Europejskich. Służy w Wojsku Polskim w stopniu szeregowca. Od 2018 roku jest radną powiatu będzińskiego. Z oświadczenia majątkowego, które złożyła w 2019 roku wynika, że jest (lub była w tamtym czasie) mężatką.


Kuba Wojewódzki z Angeliką Wątor i Piotrem Stramowskim

Kuba Wojewódzki z Angeliką Wątor i Piotrem Stramowskim

Kuba Wojewódzki zdradził imię partnerki

Kuba Wojewódzki zdradził imię partnerki

Kuba Wojewódzki pokazał mieszkanie

Kuba Wojewódzki pokazał mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×