Kuba Wojewódzki uczcił Dzień Matki, którą pożegnał kilka lat temu: „Ubrałem się elegancko”. Wpis rozrywa serce

Kuba Wojewódzki uczcił pamięć matki

Kuba Wojewódzki uczcił pamięć matki

Kuba Wojewódzki na Instagramie dodał wzruszający wpis. Uczcił pamięć matki, którą pożegnał kilka lat temu. Trudno ukryć łzy.

Kuba Wojewódzki na brak zajęć i pracy nie może narzekać. W czasie kwarantanny nagrywa program we własnym mieszkaniu, prowadzi audycje w Newonce.radio, a także rozwija biznes gastronomiczny, poszerzając swoją działalność o punkt we Wrocławiu.

Kuba Wojewódzki świętuje Dzień Matki. Wzruszający post w sieci

Kuba Wojewódzki jest aktywny w social mediach. Dzięki temu jest w stałym kontakcie z internautami. Na Instagramie prezentuje wybrane momenty z życia prywatnego. Pokazuje fragmenty mieszkań, chwali się luksusowymi samochodami, a także decyduje się na osobiste posty. Do tych ostatnich należy ten, który we wtorek pojawił się na Instagramie dziennikarza.

Wojewódzki uczcił Dzień Matki. Pokazał zdjęcie, na którym pozuje z bukietem czerwonych róż. To prezent, który przygotował dla mamy z okazji jej święta:

 Z okazji Wiadomego Święta ubrałem się elegancko (jak na mnie) i idę odwiedzić Mamunie.

Kuba prezent dla swojej mamy, zaniósł na cmentarz. O tym, że pani Maria Wojewódzka nie żyje, wiadomo od dwóch lat. Król TVN-u tę informację wyjawił przy okazji publikacji Nieautoryzowanej biografii. W krótkim zdaniu na początku napisał:

Pamięci mojej Mamy, która na szczęście już tego nie przeczyta.

Kuba przez długi czas nie wypowiadał się na temat śmierci swojej mamy. W wywiadzie, którego udzielił w programie Vice na schodach, zdradził, dlaczego nie ujął tego tak bardzo osobistego wątku w swojej biografii:

Pamiętasz historię śmierci mojej mamy… Była rzeczą, na którą nigdy, mimo że chorowała i teoretycznie przygotowywaliśmy się, to nigdy nie jesteś gotowy… Czy mam o tym opowiadać? Myślę, że pamięć moich rodziców nie zasługuje na to, żeby ją mieszać w cały ten chaos, jakim jest moje życie, w cały ten rock’n’rollowy bałagan, nazywany czasem moralitetem, jakim jest ta biografia.

W tej samej rozmowie Wojewódzki dodał, że gdyby nie jego wspaniali rodzice, być może nie znajdował się w tym miejscu, w którym jest obecnie.

 


Kuba Wojewódzki uczcił Dzień Matki 2020

Kuba Wojewódzki uczcił Dzień Matki 2020

Maria Wojewódzka odwiedziła Kubę w jednym z odcinków jego programu. Publiczność pokochała ją od pierwszych sekund

Maria Wojewódzka odwiedziła Kubę w jednym z odcinków jego programu. Publiczność pokochała ją od pierwszych sekund

Maria Wojewódzka w programie Kuby Wojewódzkiego

Maria Wojewódzka w programie Kuby Wojewódzkiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×