Szukaj

Kuba Wojewódzki oddał hołd Annie Przybylskiej. Łza się kręci w oku. Nie mógł tego piękniej ująć

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki na Instagramie udostępnił post, którym upamiętnił Annę Przybylską. Opublikował archiwalne zdjęcie, dodał poruszający opis. Internauci nie potrafią ukryć wzruszenia.

Kuba Wojewódzki od 2002 roku realizuje autorski talk-show. Początkowo program był emitowany na antenie Polsatu, cztery lata później zainteresowała się nim telewizja TVN. W każdym z odcinków pojawiają się zaproszone gwiazdy, nie brakuje ciekawych, często niestandardowych pytań.

Kuba Wojewódzki upamiętnił Annę Przybylską

Wojewódzki, przez lata obecności w mediach, zyskał sporą grupę fanów. Nie tylko oglądają nowe odcinki show, ale także śledzą dziennikarza w social mediach, gdzie stara się być bardzo aktywny. W nocy z niedzieli na poniedziałek wrzucił post, którym uczcił szóstą rocznicę śmierci Anny Przybylskiej.

Dziennikarz udostępnił archiwalne zdjęcie aktorki, które zrobiono na planie serialu Złotopolscy. W opisie w piękny sposób podsumował gwiazdę:

Poznaliśmy się dawno dawno temu, gdy grała w serialu Złotopolscy. Uwodziła wszystkich tym, że nie uwodziła nikogo. Przewracała oczami a nam przewracały się serca…#aniaprzybylska #tojuz6lat – napisał Kuba Wojewódzki.

Wpis poruszył internautów. W komentarzach dzielą się swoimi wspomnieniami, wyrażają swoją tęsknotę za gwiazdą:

  • Z uwodzeniem dobrze ujęte, lecz oczy patrzyły zawsze w przyszłość, lecz za szybko…
  • To była i jest wielka strata, która boli do dzisiaj. Nie znałam Pani Ani osobiście, ale nadal odczuwam te pustkę jak po stracie kogoś bliskiego. Do dziś odwiedzam grób Pani Ani i serce pęka.
  • To była nie tylko piękna buzia, ale kobieta z charakterem i charyzmą. 6 lat minęło jak jeden dzień.

Warto wspomnieć, że Kuba Wojewódzki o Ani zawsze wypowiadał się z dużą sympatią. Poświęcił jej także sporo uwagi w książce autobiograficznej, w której pisał:

Ania Przybylska była dla mnie ważna. Kiedyś podczas jakiejś kameralnej libacji wyznała: „Gdybyśmy oboje byli mężczyźni, to bylibyśmy najlepszymi kumplami. Ale niestety los tak chciał, że tylko ja jestem mężczyzną”. I wybuchła śmiechem – napisał.

Przybylska była jednym z gości w programie dziennikarza i chociaż od emisji odcinka minęło sporo czasu, fani wciąż wracają do niego pamięcią. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Anna Przybylska u Kuby Wojewódzkiego

Anna Przybylska u Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki uczcił pamięć Anny Przybylskiej

Kuba Wojewódzki uczcił pamięć Anny Przybylskiej

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×