Szukaj

Wojna o spadek po wielkiej artystce! Kuba Sienkiewicz straci to, co mu się należy?

Kuba Sienkiewicz na Festiwalu w Opolu

Kuba Sienkiewicz na Festiwalu w Opolu

Kuba Sienkiewicz może stracić spadek po Krystynie Sienkiewicz

Krystyna Sienkiewicz powiadała za życia, że Kuba Sienkiewicz jest jej ukochanym bratankiem i pociechą na stare lata. Adoptowana przez artystkę córka okazała się być twardym orzechem do zgryzienia, a ich kontakty nie były najlepsze, nic więc dziwnego, że to Kuba otrzymał cały spadek po zmarłej cioci. Teraz okazuje się, że może nie być w stanie go zatrzymać – chodzą pogłoski, że jego przybrana kuzynka zamierza walczyć o swoje.

Nie żyje wybitna aktorka Krystyna Sienkiewicz

Pani Krystyna przegrała walkę z nowotworem na początku bieżącego roku. Wszystko, czego się w życiu dorobiła, zostawiła w spadku ukochanemu Kubie – Sienkiewicz przeprowadził się z rodziną do domu ciotki, w jego ręce trafiła też kolekcja obrazów i nieruchomości o znacznej wartości rynkowej. Wygląda jednak na to, że nie będzie mógł spać spokojnie w nocy, bo Julia zamierza na drodze sądowej dochodzić swoich praw. Praw, których nawet według pani Krystyny, nie ma ani w ząb – aktorka stwierdziła kiedyś, że dała jej już wystarczająco dużo:

Ciągle szukam porozumienia i pomagam. Płacę czynsz, kupuję i dostarczam jedzenie. Julia stała się tak nieufna, że osobiście nie mogę tego robić. Chciała mnie zabić. Przychodziła pod dom, wykrzykiwała. Nie chcę o tym opowiadać. Czasem żałuję, że ją adoptowałam – czytamy w Super Expressie

W świetle tych rewelacji wydaje nam się, że kuzynka Kuby nie ma większych szans na wygraną, ale nie oznacza to, że nie będzie próbowała. Jak donosi Super Express, wynajęła nawet jedną z najlepszych prawniczek w Warszawie, by przyjrzała się sprawie majątku. Będzie wojna?

Krystyna Sienkiewicz zostawiła ogromny spadek. Wiemy, kto go odziedziczy

Krystyna Sienkiewicz na premierze spektaklu "Pozory mylą"

Krystyna Sienkiewicz na premierze spektaklu „Pozory mylą”

Kuba Sienkiewicz - Top Łódź Festiwal 2016

Kuba Sienkiewicz – Top Łódź Festiwal 2016


Krystyna Sienkiewicz na premierze spektaklu

Krystyna Sienkiewicz na premierze spektaklu "Pozory mylą"

Krystyna Sienkiewicz o swojej emeryturze

Krystyna Sienkiewicz o swojej emeryturze

Krystyna Sienkiewicz

Fotografia: AKPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×