Kuba Kęsy o włos przegrał z Brodką w finale „Idola”. Jak wygląda po 18 latach? W pierwszej chwili nie poznaliśmy go

Kuba Kęsy w Idolu

Kuba Kęsy w Idolu

Kuba Kęsy dwukrotnie próbował swoich sił w programie Idol. W 3. edycji zajął drugie miejsce, przegrywając o włos z Moniką Brodką. Od tamtego czasu minęło 18 lat. Jak obecnie wygląda wokalista?

Kuba Kęsy pochodzi z Kluczborka w województwie opolskim. Już od najmłodszych lat interesował się muzyką, dlatego też, gdy tylko usłyszał, że ruszają castingi do 2. edycji programu Idol, niezwłocznie pospieszył zaprezentować przed jurorami swój talent. Niestety wówczas nie udało mu się dotrzeć do etapu klubowego (z którego wyłaniani byli finaliści).

Młody mężczyzna nie poddawał się i kilka miesięcy później pojawił się na castingu do 3. edycji muzycznego show. Wówczas jego talent docenili nie tylko jurorzy, ale i widzowie. Kuba z występu na występ prezentował się coraz lepiej, dzięki czemu dostał się do finału. Rywalizacja o wygraną była zacięta i w ostatecznym starciu lepsza okazała się tylko Monika Brodka.

Kęsy zajął 2. miejsce, jednak nie porzucił marzeń o karierze wokalnej. Przed laty często występował we wrocławskich klubach, gdzie wykonywał największe utwory przy akompaniamencie gitary.

Jak obecnie wygląda Kuba Kęsy?

Uczestnicy Idola nadal są aktywni zawodowo. Często spotykają się po latach na jednej scenie. Tak było w przypadku Alicji Janosz, zwyciężczyni 1. edycji Idola oraz Kuby, którzy wystąpili razem podczas wyborów Miss Polonia województwa dolnośląskiego.

Wokalistka opublikowała na Instagramie kadr, na którym pozuje z Kęsym oraz ze swoim mężem, perkusistą Bartoszem Niebieleckim. Już na pierwszy rzut oka widać, że Kuba w ciągu ostatnich 18 lat przeszedł ogromną metamorfozę. Nie tylko przystrzygł bujne loki, które były niegdyś jego znakiem rozpoznawczym, ale i zapuścił delikatny zarost.

Dziś z takimi fajnymi i zdolnymi chłopakami zagraliśmy na Wyborach Miss Polonia woj. dolnośląskiego. Jednak śpiewanie to niezły wytrych i nawet na finał wyborów Miss można się wcisnąć, mając dwa metry bez 50.
A teraz powrót do #wroclove, bo chłopaki będą niebawem czarować w Niewinnych Czarodziejach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Alicja Janosz Official (@alicjajanoszofficial)

Mimo upływu lat Kubie nie zmienił się gust muzyczny. Na jego profilu na Instagramie można znaleźć nagrania, na których wykonuje m.in. utwory Led Zeppelin.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kuba Kesy (@kuba.kesy)

Poniżej przypominamy wam jeden z pamiętnych występów Kuby w Idolu.

Byliście fanami Idola?


Tak obecnie wygląda Kuba Kęsy

Tak obecnie wygląda Kuba Kęsy

Tak obecnie wygląda Kuba Kęsy

Tak obecnie wygląda Kuba Kęsy

Kuba Kęsy - Idol

Kuba Kęsy - Idol

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×