Wielki klub chce Kubę Błaszczykowskiego! Zanosi się na kolejny hit transferowy

Kuba Błaszczykowski po meczu ze Szwajcarią

Kuba Błaszczykowski po meczu ze Szwajcarią

Kuba Błaszczykowski w Liverpoolu?

Kuba Błaszczykowski to bez wątpienia jeden z polskich bohaterów EURO 2016. Choć eksperci przed mistrzostwami Europy nie dawali mu większych szans na sukces, to piłkarz udowodnił im, że się mylili. Teraz może zagrać w jednym z najlepszych klubów ligi angielskiej – Liverpoolu.  

Jak informuje niemiecki Bild, poczynania w kierunku sprowadzenia Kuby Błaszczykowskiego już rozpoczął Jurgen Klopp. Były trener Borussii Dortmund szkoli teraz zawodników Liverpoolu. Zna dobrze Kubę i wie, na co go stać. Dziennikarze niemieckiej gazety cytują dyrektora Borussii, który mówi, że chce w najbliższym czasie porozmawiać z Kubą na temat jego przyszłości. Z kolei trener Dortmundu, Thomas Tuchel nie jest pozytywnie nastawiony do Błaszczykowskiego. Nie widział miejsca dla niego w swojej drużynie więc wysłał Kubę na wypożyczenie do włoskiej Fiorentiny.

Nie od dziś wiadomo, że Błaszczykowskiego pokochał Jurgen Klopp. Zdaniem Bildu trener już od dawna przygląda się Kubie i rozmawia z władzami Liverpoolu na temat przenosin zawodnika do ich klubu. Przypomnijmy, że współpraca Kloppa z Błaszczykowskim sprawdzała się przez siedem lat w Dortmundzie. Warunkiem do sprowadzenia Kuby są oczywiście pieniądze.

Pasowałby idealnie do nowego Liverpoolu – pisze Bild

Kuba na EURO 2016 świetnie sobie radził i coś nam się wydaje, że Anglicy będą musieli wyłożyć za niego naprawdę duże pieniądze, aby w ogóle mogli usiąść do rozmów z władzami Borussii Dortmund.

Zobacz: Kuba Błaszczykowski i Kamil Grosicki z żonami na imprezie! Tak bawią się polscy piłkarze po EURO 2016 [FOTO + WIDEO]

Jakub Błaszczykowski w Liverpoolu?

Jakub Błaszczykowski w Liverpoolu?

Kuba Błaszczykowski zagra w Liverpoolu?

Kuba Błaszczykowski zagra w Liverpoolu?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×