Kuba Błaszczykowski w swoim nowym apartamencie. Pierwsze zdjęcie piłkarza w luksusowych wnętrzach

Kuba-Błaszczykowski

Kuba-Błaszczykowski

Jakub Błaszczykowski postanowił zainwestować w nieruchomości. Zdecydował się na kupno 3 luksusowych apartamentów. Dziś pokazał zdjęcie jednego z nich. Co za widok z okna.

Jakub Błaszczykowski to jeden z najbardziej popularnych polskich piłkarzy. O jego życiu osobistym wiemy niewiele, gdyż czujnie strzeże swojej prywatności. Nie chwali się także swoją działalnością poza boiskiem, chociaż jego pomoc w akcjach charytatywnych jest bardzo wielka i szczodra.

Kuba nie był także obojętny podczas walki z pandemią koronawirusa w Polsce. Z informacji zamieszczonej na stronie fundacji Ludzki gest, którą prowadzi, wynikało, że przekazał niemal pół miliona złotych. Teraz postanowił zrobić coś dla siebie i zainwestował w nieruchomości w stolicy.

Kuba Błaszczykowski w swoim nowym apartamencie

Polscy piłkarze co rusz lokują pieniądze w nieruchomościach. Doskonale wiedzą, że to inwestycja w przyszłość. Jakiś czas temu luksusowy apartament kupił Robert Lewandowski. Znajduje się on w wieżowcu przy Złotej w Warszawie. Teraz okazuje się, że jego sąsiadem może być Jakub Błaszczykowski.

Wieloletni zawodnik Borussii Dortmund został właścicielem trzech apartamentowców w wieżowcu przy Złotej 44. Piłkarz wie, że to najbezpieczniejsza lokata.

To dobry moment na zainwestowanie kapitału, a luksusowe nieruchomości to bezpieczna lokata. Historia pokazuje, że ten rynek charakteryzuje się dużą odpornością na kryzysy. Wartość takich nieruchomości wciąż rośnie, a ich ceny na rynku warszawskim są znacznie niższe niż w Berlinie – powiedział Kuba w www.propertynews.pl.

Z zakupionych mieszkań rozprzestrzenia się niezwykle piękny widok na Pałac Kultury i Nauki oraz na Pole Mokotowskie. W budynku znajduje się basen, siłownia, sauna oraz pokój zabaw dla dzieci. Apartament posiada całodobową ochronę, a właściciele mieszkań mogą liczyć na pomoc odźwiernego. W podziemnych parkingach przygotowano stacje ładowania aut elektrycznych, do dyspozycji mieszkańców jest nawet piwniczka na wina.

Jakub pochwalił się dziś zdjęciem wprost z jednego ze swoich apartamentów. Trzeba przyznać, że ten widok zapiera dech w piersiach.

Kuba Błaszczykowski inwestuje w apartamenty w wieżowcu Złota 44.

View this post on Instagram

🔝Kuba Błaszczykowski inwestuje w luksusowe apartamenty w wieżowcu Złota 44. 🔝ZŁOTA 44 bezsprzecznie kojarzona jest z luksusem, najwyższej jakości wykończeniem wnętrz i wyjątkowymi udogodnieniami. Zdaniem ekspertów tego typu nieruchomość to doskonała alternatywa inwestycyjna. Podobnego zdania jest @kuba.blaszczykowski reprezentant Polski w piłce nożnej, który zdecydował się na zakup trzech luksusowych apartamentów na ZŁOTEJ 44. 🔝W apartamentowcu ZŁOTA 44 pozostało już mniej niż 15% dostępnych apartamentów. 📲Zachęcamy do kontaktu z działem sprzedaży: link w bio @zlota44 ••• Kuba Błaszczykowski invests in luxury apartments in the Złota 44 skyscraper 🔝ZŁOTA 44 is unquestionably associated with luxury, top-quality interior design and exceptional amenities. According to experts, this type of real estate is an excellent investment alternative. Kuba Błaszczykowski, the Polish football representative, who decided to buy three luxury apartments at ZŁOTA 44, is of a similar opinion. 📲 We encourage you to contact the sales department: link in bio. ••• #zlota44 #złota44 #kubablaszczykowski #kubabłaszczykowski #investment #realestateinvestor #realestateinvesting #realestatenews #luxuryapartments #apartmentbuilding #residentialconstruction #residentialdesign #pkin #warsaw #warszawa #investinrealestate #warsawbusiness

A post shared by Złota 44 (@zlota44) on


Kuba Błaszczykowski

Kuba Błaszczykowski

Kuba Błaszczykowski

Kuba Błaszczykowski

Jakub Błaszczykowski kupił apartamenty

Jakub Błaszczykowski kupił apartamenty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×