Kuba Błaszczykowski blisko transferu. Zagraniczny klub chce Polaka. Padła konkretna oferta

Kuba Błaszczykowski po meczu ze Szwajcarią

Kuba Błaszczykowski po meczu ze Szwajcarią

Kuba Błaszczykowski przechodzi do Wolfsburga?

EURO 2016 pokazało kibicom, że w polskiej reprezentacji mamy wielu bohaterów. Nie tylko Robert Lewandowski czy Grzegorz Krychowiak zasługują na to zaszczytne miano. Największą sympatią wśród kibiców cieszył się Kuba Błaszczykowski. Sympatycy futbolu zauważyli jego wspaniałą dyspozycję, a co najważniejsze, wolę walki, którą charakteryzował się przez lata.

Okazuje się, że nie tylko fani piłki nożnej docenili talent Kuby. O piłkarza walczą światowe potęgi. Jeszcze w trakcie EURO 2016 zainteresowanie Polakiem nieoczekiwanie wyraził klub, z którego został wypożyczony, czyli Borussia Dortmund. 

Kuba jest graczem, który zrobił bardzo wiele dla Borussii Dortmund i dlatego cieszy się naszym najwyższym szacunkiem. W tym roku skończy 31 lat, więc stać go na grę na wysokim poziomie. Teraz jest na wakacjach, ale po jego powrocie zasiądziemy do rozmów i podejmiemy decyzję – mówił dyrektor wykonawczy klubu

Powrót Kuby do Dortmundu jest jednak utrudniony. Polakiem zainteresowały się więc potęgi z USA i Chin. Wszystkie te propozycje Błaszczykowski odrzucił. Nie zabrakło także ofert z Europy. Takie wystosowały chociażby: Hertha Berlin, Wolfsburg, West Ham, Southampton czy Liverpool. Ostatecznie najbliżej Błaszczykowskiemu jest do Wolfsburga.

Do początku sierpnia wszystko zostanie wyjaśnione. Jak myślicie, czy Kuba powinien wrócić do Bundesligi?

Zobacz: Koszmar gwiazdy reprezentacji Polski. Jego transfer w ostatniej chwili został zablokowany!

Kuba Błaszczykowski w Liverpoolu? Za ile?

Kuba Błaszczykowski przechodzi do Wolfsburga?

Kuba Błaszczykowski nie zagra w Borussi Dortmund?

Transfer Kuby Błaszczykowskiego


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×