Niesamowity zwrot akcji w sprawie transferu Kuby Błaszczykowskiego! Polak zagra w najlepszej lidze świata?

Kuba Błaszczykowski zagra w lidze hiszpańskiej?

Od zakończenia EURO 2016 minęło już trochę czasu. Wciąż ogromnym zainteresowaniem zagranicznych potęg piłkarskich cieszą się polscy zawodnicy. Klub zmienił już Grzegorz Krychowiak, a do ligi francuskiej dołączył także Kamil Glik. Ważą się losy jeszcze jednego piłkarza. Kuba Błaszczykowski jest rozchwytywany.

Zobacz: Kuba Błaszczykowski blisko transferu. Zagraniczny klub chce Polaka. Padła konkretna oferta 

Polakiem interesowały się już kluby z Niemiec, Anglii, a nawet USA czy Chin. Ten jednak wciąż nie podjął ostatecznej decyzji. Jak dowiedział się Fakt, Kuba otrzymał także dwie oferty z ligi hiszpańskiej. Wielu ekspertów uważa, że to właśnie tam byłoby mu najlepiej. Piłkarz waha się, ale zarówno on, jak i jego menadżer są dobrej myśli w sprawie przyszłości zawodnika.

To miłe, że Kuba dalej wzbudza tak duże zainteresowanie przedstawicieli wielkich klubów. Na razie jest jeszcze w Polsce na urlopie, a w Dortmundzie pojawi się dopiero pod koniec lipca. Decyzja w sprawie jego przyszłości zapadnie najprawdopodobniej w sierpniu – mówi menadżer piłkarza Wolfgang Voege

Jak myślicie, gdzie Kuba Błaszczykowski powinien zagrać? Anglia? Hiszpania? A może jednak jego ukochana Borussia Dortmund?

Zobacz: Zagraniczna potęga chce Roberta Lewandowskiego! O występach w tym klubie marzy każdy piłkarz. Jest jedno „ale”

Transfer Kuby Błaszczykowskiego

Transfer Kuby Błaszczykowskiego

Kuba Błaszczykowski transfer

Kuba Błaszczykowski transfer


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×