Szukaj

Kuba Badach ma dziś urodziny. Z tej okazji Ola Kwaśniewska zdradziła sporo małżeńskich sekretów!

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach, jak się poznali?

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach, jak się poznali?

Kuba Badach skończył 43 lata. Ola Kwaśniewska uczciła urodziny męża uroczym zdjęciem i zabawnym wpisem, w którym zdradziła kilka nieznanych faktów z jego życia. Jedno jest pewne – taki partner to skarb!

Ola Kwaśniewska niezwykle rzadko publikuje wpisy na Instagramie. Najczęściej dzieli się swoimi przeżyciami z wakacyjnych wojaży. Tym razem jednak powód był szczególny, bo urodziny jej męża. Kuba Badach 24 sierpnia skończył 43 lata. Z tej okazji dziennikarka Vivy! opublikowała zdjęcie z domowego archiwum swojego ukochanego.

Na czarno-białej fotografii możemy podziwiać uroczego bobasa z gitarą. Kuba Badach od najmłodszych lat przejawiał fascynację muzyką. Obecnie jest jednym z najbardziej cenionych artystów w kraju. Nie tylko śpiewa, ale też aranżuje i produkuje przeboje. Jego wrażliwość artystyczna zrobiła spore wrażenie nawet na Edycie Górniak – diwie, która bardzo selektywnie wybiera muzyków, z którymi współpracuje.

Zobacz: Ola Kwaśniewska wtulona w Kubę Badacha na romantycznej randce! Fani rozpłynęli się z zachwytu

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach – małżeńskie sekrety

Zdjęcie Kuby Badacha z młodości to nie jedyna gratka, jaką Ola Kwaśniewska przygotowała dla swoich wirtualnych znajomych. Do fotografii gwiazda dołączyła całą serię hasztagów, dzięki którym poznaliśmy nieznane dotąd sekrety z jej małżeństwa. I tak oto dowiadujemy się, że Badach to:

Jajecznico-mejker, twórca wielopoziomowej kanapki zwanej „Badachówką”, niestrudzony zapamiętywacz dowcipów, tancerz improwizacyjny, nauczyciel chodu i skoku, mistrz pływania nieruchomego.

Oznacza to, że Ola Kwaśniewska trafiła na męża idealnego. Z jej opisu wynika, że nie tylko przygotowuje jej jajecznicę na śniadanie, ale też dba o smakowity prowiant na drogę, sypie dowcipami jak z rękawa, przez co potrafi rozbawić ją do łez, a do tego jest królem parkietu. O tym ostatnim mogliśmy przekonać się już kilka lat temu, gdy do sieci trafiło nagranie z imprezy, na której małżonkowie „wyginali śmiało ciało”.

Zobacz: Ola Kwaśniewska z okazji urodzin opublikowała prawdziwy rarytas. Jej zdjęcie rozczuliło internautów

Jak Ola Kwaśniewska poznała Kubę Badacha?

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach po raz pierwszy spotkali się w 2009 roku. Dziennikarka nagrywała audycję dla Radia ZET, do którego muzyk przeszedł promować swoją nową płytę. Mijając się na korytarzu wymownie spojrzeli na siebie, a następnie zamienili kilka zdań. Już wtedy wpadli sobie w oko, nic jednak nie zwiastowało wielkiej miłości. Dopiero kolejne, przypadkowe spotkania zbliżyły ich do siebie. Najpierw pojawili się na tej samej imprezie u wspólnych znajomych. Tam mogli porozmawiać nieco dłużej. Wtedy Kuba zażartował, że chciałby poślubić Olę.

Prawdziwy przełom w relacji pary (wtedy jeszcze znajomych) nastąpił podczas jednego z koncertów Badacha w Białymstoku, na który zjawiła się Ola. Gdy towarzystwo nieco zgłodniało po występie, zdecydowano, że pora wyskoczyć coś zjeść. Wybór padł na bar mleczny. Kuba obawiał się, że córka byłego prezydenta nie będzie przekonana do takiego pomysłu. Wtedy ona zapytała, czy serwują tam jej ulubione leniwe:

Ludzie w barze najpierw na nią zerkali, ale za chwilę kiwali z niedowierzaniem głowami, bo przecież to niemożliwe. A ja zrozumiałem, że to zupełnie normalna dziewczyna – wspominał muzyk na łamach „Vivy!”.

Od tamtej pory stali się nierozłączni. A swoją miłość, która wykluła się w barze mlecznym, przypieczętowali 22 września 2012 roku , ślubując sobie przed ołtarzem w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie.

Zobacz: Ola Kwaśniewska nagle zniknęła z Instagrama. Po długiej przerwie dodała nowy wpis z wyjaśnieniem: “Głupio wyszło”

Suknia ślubna: Sabrina Pilewicz. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Ślub w 2012 r. (fot. AKPA)

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pobrali się w 2012 roku


Kuba Badach w dzieciństwie

Kuba Badach w dzieciństwie

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na wakacjach we Francji

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na wakacjach we Francji

Aleksandra Kwaśniewska - Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska - Kuba Badach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×