Szukaj

Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej nie wytrzymał. „Pochwalić się muszę, inaczej się uduszę”. W komentarzach posypały się gratulacje

Jakub Badach i Ola Kwaśniewska

Jakub Badach i Ola Kwaśniewska

Kuba Badach, mąż Aleksandry Kwaśniewskiej pochwalił się na Instagramie najpiękniejszym prezentem w życiu. Internauci gratulują.

Kuba Badach jest muzykiem, który od lat rozwija karierę i zgromadził sporą grupę fanów swojego talentu. Razem z ukochaną żoną Olą Kwaśniewską są aktywni w social mediach, gdzie pokazują co nieco ze swojej codzienności. Są małżeństwem od ponad 8 lat. Na próżno szukać o nich informacji na portalach i w bulwarówkach. Żyją swoim życiem i trzymają się z dala od skandali.

Aleksandra została okrzyknięta królową hasztagów, a w jej postach nie brakuje żartobliwej interakcji z mężem. Tak jak niedawno, kiedy na jej profilu pojawił się wpis, w którym skarży się na męża, że ten obiecał jej piękne ujęcia nowym telefonem, ale wyszło raczej groteskowo. Na ujęciu widzimy Kwaśniewską, która popisała się niezłym grymasem, wnosząc na stół iście królewskie danie kuchni włoskiej. Odpowiedzią na nieudaną fotkę w wykonaniu muzyka, był kadr, który zrobiła Ola. Stwierdziła, że ujęciem dowodzi, że to ona jest najlepszym fotografem w swoim domu. Kuba nie zamierzał pozować, a skupił się na makaronie. Całą zabawę w kto lepszy obserwowali fani pary, świetnie się bawiąc.

Tym razem to Badach zrobił jednak furorę swoim postem. Opublikował zdjęcie najpiękniejszego prezentu, jaki dostał w życiu.

Jakub Badach chwali się prezentem. Co dostał?

Na Instagramie Kuby Badacha pojawił się nowy post, a tam zdjęcie prezentu, jaki dostał muzyk. To piękna akwarela, którą muzyk otrzymał. Zachwycony stwierdził, że koniecznie musi się nią pochwalić. Skomplementował także talent pana Miłosza Nosiadka, który jest jej autorem.

Pochwalić się muszę, inaczej się uduszę. Otóż otrzymałem ostatnio w prezencie pierwszą w życiu prawdziwą akwarelę. Taką. Panie Miłoszu, ogromnie dziękuję i chylę czoła przed pańskim talentem. I pozdrawiam mocno, wzruszony Jakub @nosiadek.art #nosiadek #watercolor – napisał.

Pod postem pojawiły się gratulacje. Internauci zachwycili się obrazem, który otrzymał Jakub, piszą, że to małe dzieło sztuki, które świetnie oddaje jego artystyczną duszę.


Kuba Badach dostał piękny prezent

Kuba Badach dostał piękny prezent

Kuba Badach dostał piękny prezent

Kuba Badach dostał piękny prezent

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska odpoczywają na

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska odpoczywają na "Zanzibarze"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×